Wpis z mikrobloga

Ja to zawsze myślałem, że to złodzieje kradną, ale nie, wykop mi powie, że to murzyni.

Bandą rozwydrzonych rasistów jesteście, niczym więcej. Wielcy obrońcy białej rasy z Pcimcia Dolnego, a na oczy murzyna nie widzieli. Domagają się wolności wypowiedzi, poprawność polityczna im ciąży, a tylko chcą się wyrzygać na kogoś, kto ma inny kolor skóry.

Oburza cię co tam się dzieje? OK, tylko po ch.j ciągle krzyczysz: Czarni, czarni, czarni?!

#protest #zamieszki #usa
  • 31
@RaczejNiePiszDoMnie: Dzięki za odpowiedź. Wiem o tym, ale trzeba jednak zostawiać jakiś ślad niezgody.

Mnie bardziej oburza ta nienawiść, że jakaś ameba pozwala sobie napisać o drugim człowieku w rasistowski sposób, niż to co tam się dzieje za oceanem. Z drugiej strony takie wątki to zawsze okazja dla innych pantofelków, żeby to statystyką czy innym pseudonaukowym argumentem wyssanym z palca racjonalizować swoje lęki.

A w ogóle to jest nawet śmieszne, że
Wielcy obrońcy białej rasy z Pcimcia Dolnego, a na oczy murzyna nie widzieli.


@fellach: Problem w tym że to ty właśnie nie widziałeś. Każdy amerykanin wie że murzyni zachowują się trochę "inaczej", mam znajomego murzyna (serio, nie zmyślam) i widzę jak się zachowuje i jakie ma "wartości", lubię go ale mimo że jest z zimbabwe, a nie z ameryki to jest to coś, co odróżnia ich tak bardzo od nas pod
@fellach Bo to czarni #!$%@? takie inby XD
Biały człowiek zbudował ten świat, używał sztućcy i cementu do budowania, a czarny od zawsze budował chatki z gówna, a jak wymigrowali do Stanów to robili tam syf. Rasizm jest zły, ale oni sami się pchają na celownik xd
@tajemniczygosc: Ty znasz jednego i już wiesz, że miliard to pijaki i złodzieje.

Nie charakteryzuje ich pochodzenie, środowisko, krąg kulturowy, status społeczny, wykształcenie, słowem cały kontekst danego człowieka, tylko kolor jego skóry, tak? Jeśli tak myślisz to jesteś rasistą i to jest błędne i głupie
przejrzyj ten tylko wątek i zobacz jakich argumentów używają ludzie z podobnymi do Twoich poglądami.


@fellach: Ale ja mam w dupie ich poglądy, mówię ci to co uważają też ludzie mieszkający w stanach całe swoje życie.

Powiedzieć że francuz, fińczyk czy szwed ma inną mentalność to nacjonalizm? Nie, to fakt. Wynika to nie tylko z szerokości geograficznej, ale też wpisanych genetycznych predyspozycji do charakteru i żadne ładne postępowe #!$%@? tego nie