Wpis z mikrobloga

No siema...
Leżę właśnie na oddziale psychiatrycznym. Walczę z depresja i stanami lękowymi. Jeśli widzieliście filmy o psychiatrykach to nie wiele się różni. No może w filmach mają lepsze warunki. Niech ten post będzie zachęta do pójścia do psychiatry dla tych którzy myślą że ze swoją depresja i problemami psychicznymi poradzą sobie sami. Nie poradzicie. Stańcie w prawdzie i ruszajcie do lekarza. Bo skończycie jak ja. Bez sznurówek, kabla od ładowarki i z plastikowymi sztućcami. #depresja #przegryw
Pobierz syluch - No siema...
Leżę właśnie na oddziale psychiatrycznym. Walczę z depresja i st...
źródło: comment_1590918905MWypL0jC0eXdOntJuCwZxP.jpg
  • 67
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@syluch: "stres i strach są dobre jeżeli biegnie na Ciebie stado nosorożców. Ale stres Cię zabija, jeżeli cały czas się ich obawiasz"
A Yoda jeszcze mówił żeby ćwiczyć psychikę w wyimaginowanej stracie. Ponieważ prędzej czy później każdy z nas straci wszystko.
Good luck.
Strach jest gorszy od samego "zagrożenia", "straty" etc. Zabija nas.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@syluch: te pierwsze słowa to znam z dokumentu na Netflix "The C Word" (o raku)
W ostatniej jednej trzeciej (czy nawet jednej czwartej) części filmu omawiają szkodliwość stresu na nasze życie, zdrowie i taki szczęśliwy mnich wypowiada te słowa.
Ogólnie przeminiemy na pewno, więc warto żyć po prostu dobrze i dobrze się czuć w tym krótkim życiu.
No i nie bronię nikomu do bycia smutnym czy #!$%@? czy toksycznym, ale... ten
est dużo dużo lepiej. Miałem już rozmowę z profesorem i lekarzem prowadzącym. Naprawdę dobrzy lekarze. Muszę uważać bo jestem DDA i bardzo łatwo mi się wpieprzyć w uzależnienia. Na szczęście nie mam żadnych ale muszę się pilnować do końca życia. Zostaje do końca tygodnia. Potem wracam do dzieciaków. ;) nie jestem tu na wakacjach ale muszę to przetrwać. Ciężko pracuje z terapeutami ale robię to wszystko by zacząć nowe lepsze życie. Pozdrawiam
@Fox7er dziś prosiłem lekarza żeby mi absolutnie nie dawać żadnych benzo. Raz w życiu dostałem od psychiatry cloranxen i nigdy więcej. Faza jak samolot