Wpis z mikrobloga

OMG, serio takie formuły jak #kanalsportowy teraz wyznaczają trendy w mediach sportowych? To jest komedia. Puściłem sobie 1,5 godziny tego wczorajszego programu i dosłownie nie padło ani jedno ciekawe zdanie. Równie dobrze można by tam posadzić losowych 40-latków przeglądających codziennie nagłówki na Onecie i WP i mieliby tak samo głębokie przemyślenia.
Jeszcze ludzie bronią takiego Borka czy Smokowskiego, że mimo wszystko jednak duża wiedza, klasa, ciekawostki. Proponuję włączyć w takim razie Quiz Pod Napięciem.
A jako alternatywa te wszystkie weszłoidalne projekty, gdzie już nawet nie ukrywa się, że są robione pod dzieciarnię albo debili.

#pilkanozna
  • 29
Debil to ty jesteś, ale dziwię się że postanowiłeś to ujawnić. Masz pretensje, że wczorajszy program nic nie wniósł a chyba sam nie wiesz jaki charakter mają tego typu programy jak "zebranie zarządu". To luźny format dla anegdot, posmiania się i zebrania pieniędzy. Jest mnóstwo programów merytorycznych jak boks z Pinderą, albo misja futbol. Ale zawsze znajdzie się taka maruda która powie, że to dla dzieciarni.
@gyrosik: "Luźny format dla anegdot" to 90% aktywności tych influencerów. Nawet jak planują rozmawiać merytorycznie o piłce, to jedyne nieoczywiste fakty, które poruszają, to kto z kim pił na wyjeździe na Ligę Mistrzów do Londynu w 2005 i co śmiesznego powiedział w szatni Franciszek Smuda w 1997. Reszta to zbiór komunałów jak z przedmeczowego studia z Engelem i Strejlauem w TVP.
Ale chyba tego spora część odbiorców oczekuje, skoro gwiazdą w
@Clermont w programie prowadzonym przez Durdę, czyli boxing talk nie było praktycznie żadnych anegdot tylko merytoryczna rozmowa. On w luźnym formacie jakim jest quiz, czy HP je opowiadał. Więc nie wiem o co się czepiasz, brakuje Ci czegoś w życiu?
@Clermont no ale oni mówią rzeczowo. Ok nie zawsze. Kwestia formatu. Oczywiście borek mógłby przerwac ten cały kwas z Tajlandia. Ogólnie każdemu można coś zarzucić i jada trochę na nazwiskach. Zarzucasz im brak wiedzy xd. Zawsze się znajdzie ktoś kto ogląda wszystkie mecze i pamięta wszystkie staty tylko co z tego? Rozumiem krytykę, ja tam nie jestem jakiś fanboj ale przyjemnie mi ich czsem posłuchać nawet jeśli trochę buraczą
@greyson tak, ale wiadomo z jakiego powodu. Tutaj mam nadzieję, że proporcja programów merytorycznych vs dla beki będzie się rozkładać mniej więcej 80:20 procent.
Jest mnóstwo programów merytorycznych jak boks z Pinderą, albo misja futbol.


@gyrosik: Misja Futbol merytorycznym programem. No ludzie kochani, przecież to jest właśnie typowy program dla januszy do puszczenia sobie przy odkurzaniu lub sprzątaniu kurzy albo gotowaniu żeby coś leciało w tle. Obecność Szpakowskiego tam tylko to potwierdza. Jeśli chodzi o cały kanal sportowy to dla mnie programy Smokowskiego to największy cringe. To całe "Smokowski sprawdza" jest robione na taki #!$%@?,
@wiktorek_pl to co w takim razie jest dla ciebie merytorycznym programem? Nie ma śmiesznego czytania nickow tych pajacow, nie ma głupich telefonów, a jest fajna dyskusja o ostatnich wydarzeniach. Smokowski to faktycznie #!$%@?ł z tym sprawdzaniem, czy top coś tam.
@gyrosik: Merytoryczny program to taki w którym widać fachową wiedzę. Rozmowa jest nie tylko o tym, że Bułka rozbił Lamborghini i że Karbownik odejdzie albo nie odejdzie tylko można się nauczyć czegoś o futbolu. Zobacz jak wyglądają programy na SkySports gdzie masz Linekera, Carraghera, Neville'a, Wengera czy Mourinho i o czym oni rozmawiają i w jaki sposób a potem porównaj do JF gdzie Szpakowski nawet prostych faktów nie zna, które są
@gyrosik Nie interesuję się boksem i niczego z nim związanego nie oglądam.

@hosearkadiomorales Dla mnie to wiedzę ma ktoś taki jak Rabij, który jest prawdziwym ekspertem od Ameryki Południowej. Borek i spółka mają wiedzę taką jak w epoce portali fanowskich tłumaczących w kwadrans newsy z zagranicy ma 20 milionów Polaków. Nawet te mityczne "kontakty" dziennikarzy przestają być ich przewagą.
@wiktorek_pl mistrzu kochany, czy ty chcesz żebym porownywal programy SkySports do kanału sportowego? Cytując żonę pewnego znanego ostatnimi czasy piłkarza "czy cie #!$%@?ło?"