Wpis z mikrobloga

Co do redukcji zbędnych urzędów - nie piszą, jakie to konkretnie urzędy, ile. Koszt zatrudnienia wszystkich urzędników to 50 mld zł rocznie, więc jakby zwolnili połowę, toby nie mieli nawet na 10% realizacji planu wyborczego.


@koroluk: Czytałam ich program, jest nieźle:

Zwiększymy liczbę asystentów sędziowskich

Wprowadzimy system pozwalający na efektywne zarządzanie czasem pracy sędziów i ich obiektywną ocenę. Sędziowie pozostaną niezawiśli w wydawaniu wyroków, lecz będą podlegali weryfikacji przez apolityczny system
@koroluk:

No jakimi?


Uwaga klikam w losowe linki, tych bzdur jest wielokrotnie więcej

Wybudowanie miliona mieszkań (za moje pieniądze oczywiscie) i wynajmowanie ich za 1/3 ceny rynkowej zapewne osobom z mniejszymi dochodami (chciałbym się dowiedziec w sumie ile by sam ten projekt kosztował ale nie napisali xD)
2% PKB na badania i rozwój
Przejmowanie ryzyka przez państwo w inwestycjach (xD)
Bezpłatne żłobki
Refundcacja invitro
Po 300 cyfrowych klas w kazdym powiecie,
@co_to_za_zycie: Mr Bosak glosowal za 500+. @co_to_za_zycie: > typie proszę xD

Nikt nie oczekuje hardkorowych wyliczeń od żadnej partii,

Tytan erystyki. Nie wiem jaka masz definicję 'hardkoru' ale konfederacja ma zero konkretów. Tak jak kiedyś Korwin, ich targetem są gimnazjaliści. Wiem bo też kiedyś wierzyłem w tego rodzaju bzdury. Tak jak Korwin, konfederaci jeszcze nie wiedzą że gimnazjaliści nie mają praw wyborczych.
@M0nty: nie wiem czy zauważyłeś ale nie jestem zwolennikiem Bosaka xD

ma zero konkretów


Dobrze, że lewica ma xD W sumie powinieneś popierać PIS - naobiecywali i realizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)

ich targetem są gimnazjaliści


a targetem lewicy są zagubione w świecie 13latki i beneficjenci dotacji rządowych

Przestańmy się przerzucać takimi bzdurami, naprawdę nie lubię się zniżać do poziomu "Reee kuce z gimnazjów Reeeee"
Dobrze, że lewica ma xD W sumie powinieneś popierać PIS - naobiecywali i realizują ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@co_to_za_zycie: > a targetem lewicy są zagubione w świecie 13latki i beneficjenci dotacji rządowych

@co_to_za_zycie: To podejście uwielbiam. Moim jedynym znaleziskiem na głównej wykopu jest Milton Friedman ale jestem lewakiem bo nie popieram idiotów z konfederacji. Po prostu mega. Konfederacja popierająca socjal->wolnosciowi patrioci. Ktokolwiek inny popierający socjal->przebrzydla lewica.
Jak dobrze, że korwiniści by nie zadłużali państwa ze swoim zmniejszmy dochody o 300 mld zł


@koroluk: Szkoda tylko, że zapominasz o jednym, drobnym fakcie. Skąd to państwo ma pieniążki? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Otóż mój drogi kolego, te 300 mld zł zostałoby w kieszeni podatników.

Ps: Nie jestem korwinistą, ani konfederatem, żeby nie było *
@M0nty: @M0nty: znajdz mi wpis gdzie piszę ze poopieram konfę czy bosaka xD Jesli juz to wolnorynkowe skrzydło konfy ( ͡° ͜ʖ ͡°) po prostu nie robię bulwy z logiki i walczę o ideę, tak samo jak w programie lewicy są spoko punkty (np o noszeniu kamerek) tak w programie partii wolnosciowych nie wszystko jest spoko, jak sam pewnie wiesz jest mnóstwo odłamów i typów wolnosciowców.
Jak dobrze, że korwiniści by nie zadłużali państwa ze swoim zmniejszmy dochody o 300 mld zł, zwolnijmy trochę urzędasów i jakoś to będzie.


@koroluk: Nieprawda. Na utrzymaniu państwa docelowo miałoby być jedynie wojsko, policja, sądownictwo i administracja, więc nie „jakoś to będzie”, tylko obniżka podatków i składek miałaby iść w parze z obniżką wydatków. Dopóki nie osiągną większości konstytucyjnej to oczywiście nie uda im się tego zrobić, ale... dlaczego mieliby tego