Wpis z mikrobloga

@iammieron Ostatnio z mamą używałem zamiast roundapa na chwasty. Używam też do odkamieniania i szklanek #pdk. Ale to też chemia, a ogłoszenie wyraźnie mówi o myciu wodą bez chemii i podlewaniu nią ogródka. Myjąc octem i podlaniu nim grządki warzywa zwiędną (protony zakłócą pracę aparatów szparkowych).
  • Odpowiedz
@moria: to przeczytaj jeszcze raz uważnie bo ogłoszenie mówi wyraźnie co innego. Jest napisane ze do podlewania używają wody po myciu naczyń (myją sama woda) a nie woda po sprzątaniu mieszkania co jest istotna różnica. I ta jak
Ci napisałem, można sprzedać bez chemii, można ja zastąpić octem czy np. cytryna co ci ktoś tam wyżej napisał.
  • Odpowiedz
@niechswiatplonie, skipowanie to chodzenie po śmietnikach, głównie tych sklepowych i wyciąganie żarcia. Slack line to taka dość szeroka lina, którą wiesza się np. między drzewami, nie za wysoko, i chodzi po niej bez asekuracji.
  • Odpowiedz
Edit: czy o ten płyn chodzi? Serio nie rozumiem


@613_07: chodzi o to że op je mięso a oni śmią śmieć mięsa nie jeść i szukają współlokatora który też mięsa nie je. Jednym słowem op to typowy polaczek co się #!$%@? bo ktoś żyje inaczej niz on.
  • Odpowiedz
@iammieron Ale w tym rzecz. Na przypalonej patelni masz tłuszcze trans, poliakrylamidy, nitrozaminy, aminy aromatyczne np anilinę. Związki rakotwórcze, neurotoksyny, drażniące, akumulujące się w tkance tłuszczowej i zapewne w tkankach roślin. To tylko jeden przykład "chemii" w jedzeniu która jest konsekwencją rezygnacji z środków powierzchniowo czynnych podczas zmywania i użycia brudnej wody do podlewania (nie powinno się takiej używać). W ogłoszeniu masz wyraźnie, woda do mycia naczyń i sprzątanie bez chemii. To,
  • Odpowiedz
  • 2
@moria a to już trzeba smażyć? Może jedzą tylko gotowane i robione na parze? Jestem w stanie to uwierzyć, człowiek nie jedzący mięsa nie ma już żadnych hamulcow.
  • Odpowiedz
> Gdy ideologia wejdzie za mocno ( ͡º ͜ʖ͡º)


@dzangyl: dlaczego Ciebie to w ogóle interesuje? żyją sobie swoim życiem, nikomu nie szkodzą, stawiają sprawę jasno od początku, szukają kogoś o podobnym podejściu do życia. WTF ze ktoś możę mieć z tym jakiś problem czy powód do beki...
  • Odpowiedz
@dzangyl strasznie mnie irytuje takie podejście, jak ma op. Ludzie sobie żyją tak, jak chcą, dbają o przyrodę, nie robią nikomu krzywdy, są szczęśliwi, ale zawsze się znajdzie ktoś, kto ich krytykuje, bo żyją inaczej niż on.
  • Odpowiedz
ej, ale tak poważnie to gdzie problem? Kwiatki spoko, kot spoko, dzieciak też się zdarza, ogródek w betonowej dżungli to zajebisty pomysł a wege przecież wolno być

Mam wrażenie że optopedau i jak coś nie jest obdrapana klatka w bloku z klepiskiem pod wejściem to już dla niego ideologia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: czy o ten płyn chodzi? Serio nie rozumiem.


@613_07: Dziwne jest
- mycie
  • Odpowiedz