Wpis z mikrobloga

  • 674
ej, ale tak poważnie to gdzie problem? Kwiatki spoko, kot spoko, dzieciak też się zdarza, ogródek w betonowej dżungli to zajebisty pomysł a wege przecież wolno być

Mam wrażenie że optopedau i jak coś nie jest obdrapana klatka w bloku z klepiskiem pod wejściem to już dla niego ideologia ( ͡º ͜ʖ͡º)

Edit: czy o ten płyn chodzi? Serio nie rozumiem.
  • Odpowiedz
@sztandar: no, a do kościoła też chcesz chodzić piosenki o papaju śpiewać? Przeca jak nie chcesz to nie musisz tam mieszkać. Babeczki jasno piszą kogo szukają.
  • Odpowiedz
@dzangyl mam uczulenie na wege #!$%@? ale nie rozumiem gdzie tutaj ideologia weszła za mocno? Ot... Mieszkanie weganskie brzmi tak samo dutnie jak weganski smalec, ale komu to przeszkadza?
  • Odpowiedz
@neo_vir: Czy ja wiem czy tak durnie brzmi, maja jakis pomysl na ten dom i ja to szanuje, znajda podobnie zakrecona osobe i bedze im sie dobrze mieszkalo.

@moria: Jest nowa moda na naturalne specyfiki, na bazie soku z czytryny i octu i bog wie czego jeszcze. Wazne ze naturalne. Dziala tak samo a jest o wiele zdrowsze dla srodowiska. U nas w domu tez staramy sie odchodzic o standardowej
  • Odpowiedz
@niechswiatplonie: specjalnie dla Ciebie sam się dowiedziałem. To ta taśma do chodzenia między drzewami jak po linie. I skupowanie jedzenia - nie wiem, możliwe że w ramach zero-waste mają jakieś grupy gdzie kupują jedzenie na granicy terminów ważności?
  • Odpowiedz
@ZastepcaPomocnika Ale ja nie mam nic do "wegańskich" specyfików. Mydło to mydło, kwas to kwas, utleniacz to utleniacz, alkohol to alkohol. Tylko tam wyraźnie napisano, że sprzątamy/myjemy bez chemii. Jestem w stanie uwierzyć, że to tożsame do zwykłego spłukania wodą.
  • Odpowiedz
@moria: To jest pewnie skrot myslowy, o ile talerz po surowych warzywach mozna jeszcze zmyc woda o tyle cos pieczonego czy gotowanego to juz abstrakcja, jak sie tego tluszczu chca pozbyc? Trzeba dotrzec do zrodla i sie dowiedziec ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz