Wpis z mikrobloga

jak z około 9 msc nie jarałem tak dzisiaj waporyzator mnie pozamiatał, no nie tak totalnie że nie złożę logicznego zdania ale się czuję jak chyba na idealnej thc fazie, lekki fizycznie ale nie zmęczony (chyba że to drugie to jeszcze działanie królowej, no pewnie tak wsm xD) do tego mózg prowadzi jakieś abstrakcyjne przemyślenia i wyobrażenia,

za radą pewnego wykopowicza michała szkopa zwiększyłem po pierwszej waporyzacji temperaturę do 200 z 184 stopni i to dało efekty o wiele szybciej niż temperatura pierwotna

obawiałem się jakichś schiz albo czegoś podobnego bo zazwyczaj stymulanty zmieszane z ziołem tak na mnie działały (że wszędzie policja i mnie śledzą a nie jakieś wkręcanie sobie że coś tam jest źle) a tu nic z tego, jest bardzo ciekawie, taka typowa ziołowa faza tylko z zamuleniem fizycznym w mniejszym stopniu, w pewnym sensie trochę jak dxm czy keta ale bardziej to drugie ale i tak tylko w pewnym sensie

#narkotykizawszespoko
#wykopjointclub
  • 6
@nomysza6666 rzekomo amnesia hase ale jak kiedyś jarałem więcej i się obracałem w takim środowisku to co drugi #!$%@? że ma tą amnezję jakby to jakiś święty graal był no ale nie obawiam się specjalnie akurat w tym przypadku co do legitności ale jakbym dostał inną to bym nie wiedział o tym nawet na 99% ¯_(ツ)_/¯

ogólnie fajnie to działa, jak kiedyś paliłem często to nieraz fizycznie strasznie #!$%@?ło a psychicznie różnie,