Wpis z mikrobloga

Piątek wiecżór, a ja zauważyłem, że zapomniałem zawiesić subskrypcję na #humblebundle, w związku z czym uzbierało mi się sporo gier, w które raczej nie będę grać xD. Z tego powodu #rozdajo . Zasady są proste: udział bierze każdy plusujący, o ile data założenia jego konta jest wcześniejsza niż dodanie tego wpisu. Gry, które będą losowane:
* Hitman 2 (Kwiecień 2020)
* This Is the Police 2 (Kwiecień 2020)
* Turok (Marzec 2020)
* My Friend Pedro (Marzec 2020)
* Frostpunk + 1 DLC (Luty 2020)
* Bad North: Jotunn Edition (Styczeń 2020)
* Spyro Reignited Trilogy (Listopad 2019)
Od sierpnia 2019 zużyłem tylko kilka kluczy (bodajże tylko F1 2019, Kingdomcome Deliverence i Crash trilogy), więc za każde, pff, 75 plusów mogę dorzucać kolejną grę do puli nagród. Jeśli liczba plusów wystarczająco mocno połechta moje ego, to pozwolę zwycięzcom na samodzielny wybór nagród, czyli spośród większości gier z HBM od sierpnia 2019. 01.06 postaram się ogłosić zwycięzców i rozesłać klucze. Zdecydowana większość kluczy jest na platformę #steam

Dla rozgłosu dodaję tagi #psychologia oraz #koronawirus, bo w komentarzu wrzucę prywatę, która nie jest w żadnym stopniu związana z powyższym rozdajo. Tagi nie działają, więc wrzucam je tutaj.
  • 28
@BoJaProszePaniMamTuPrimasorta: Moja koleżanka prowadzi badania, które dotyczą tego, jak zachowujemy się w czasie pandemii COVID-19. No, z grubsza. Rozwiązanie ankiety zajmuje 15-20 minut.
https://el.us.edu.pl/ankiety/index.php/329588/
Każda odpowiedź jest cenna. Jeśli ktoś ma wolną chwilę, to bardzo proszę o pomoc, bo badanie jest tego warte.