Wpis z mikrobloga

Siostra mi podrzuciła wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po męskim dniu i wieczorze przy Play Station i "naszym ulubionym turnieju FIFY", młody się zwierza. Nie mówił tacie, ale jakaś dziewczynka go szarpie, kopie, bije. Mówił pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałem mu, że jeżeli jeszcze raz go dotknie to ma jej walnąć plaskacza. A jak powtórzy, to ma jej skręcić suty.
Przed chwilą dzwoniła siostra :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małego do przedszkola, bo uderzył jakąś dziewczynkę i skręcił jej suty.
Dumny z niego jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.
#niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 52
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vZGLSjkzfn: Nie każda młoda karynisko, to dziecko patologii albo przemocowców.
Niektóre są po prostu rozpuszczone. Wychowywałem małego, jestem przy nim od kiedy siostra została z nim sama, to ja go przywiozłem ze szpitala z jej ojcem. Jest jak mój własny syn i nie dam go krzywdzić.
  • Odpowiedz
@StrangeTrails: No to ja go nauczyłem. I zażądam wezwania rodziców dziewczynki. Bo skoro chłopak wiele razy się skarży pedagogowi, a przedszkolanka albo to ignoruje, albo mówi do niego, żeby się nie przejmował (!) a dyrekcja wzywa siostre, czy mnie (prawny opiekun) na już, bo młody uderzył młodą patuskę to coś tu jest nie halo.
  • Odpowiedz
@Dykto: tak się załatwiało sprawy kiedyś, nawet nauczyciele u mnie w podstawówce tak robili. Był spokój. Ale to były lata 90, nie wiem czy teraz by przeszło.
  • Odpowiedz
@bajbuss: nic nie przeszło, dla nauczycieli najważniejszy jest spokój, ktoś kto bije im tego nie zakłóca ,zakłóca go ten kto to zgłasza. Nauczyciele też są ludzie, to nie są jakieś nadludzie istoty anioły o nieskazitelnym sercu, chcą odbębnić swoją robotę a dzieciaki w tym przeszkadzają
  • Odpowiedz
@lukasus BDSM w przedszkolu. Szacuneczek.

Ale zapomniałeś o kopniaku w psiochę xD

W przedszkolu grupa 3 lasek się nademną znęcała oczywiście wszyscy mieli #!$%@?. Więc załatwiłem to podobnie do tego dzieciaka, tylko o kręceniu sutów nie wiedziałem :/
  • Odpowiedz