Wpis z mikrobloga

Siostra mi podrzuciła wczoraj swoją latorośl 5-o letnią. Po męskim dniu i wieczorze przy Play Station i "naszym ulubionym turnieju FIFY", młody się zwierza. Nie mówił tacie, ale jakaś dziewczynka go szarpie, kopie, bije. Mówił pani, ale to #!$%@? dało.
Powiedziałem mu, że jeżeli jeszcze raz go dotknie to ma jej walnąć plaskacza. A jak powtórzy, to ma jej skręcić suty.
Przed chwilą dzwoniła siostra :D :D :D :D :D Czy mogę jechać po małego do przedszkola, bo uderzył jakąś dziewczynkę i skręcił jej suty.
Dumny z niego jestem. ()
Jadę do przedszkola robić aferę.
#niebieskiepaski #rozowepaski #p0lka #przedszkole #chwalesie #dzieci
  • 52
@Felixu:
@JacksBrokenHeart:
@bajbuss:
@Never_let_me_go:
@jebluschytrus:
Już po. Najwięcej dostało się nauczycielce.
Czekaliśmy na rodziców dziewczynki, chociaż moja pierwsza myśl, że to młody ulaniec.
Ojciec od razu z ryjem, matka na spokojnie co się dzieje, dlaczego młody uderzył jej córkę. No to rozmowa.
Ojczulek, że oj tam oj tam, dzieci się musza trochę poczubic. Nie wytrzymałem I pokazałem mu ślady, które mały pokazał mi wczoraj i nowe z
Moim zdaniem nie powinno się dzieci uczyć przemocy.


@StrangeTrails: Jakby się wszystko dało załatwić dyplomatycznie i za pomocą argumentów to:
1. Nie mielibyśmy wojen
2. Nie byłoby bójek, pobić, walk.
3. Policja nie stosowałaby żadnych środków przymusu.

Bawią mnie stwierdzenia że dzieci należy chronić przed przemocą. Użycie siły jest na porządku dziennym w naszym świecie. Dla tych słabszych wynaleziono broń zgodnie z powiedzeniem Abraham Lincoln mógł oswobodzić wszystkich ludzi, ale to
@lukasus: No dobry bait. Czaje, że chcesz pokazać, że inna reakcja będzie przy chłopcu a inna przy dziewczynce. Ja podtrzymuje swoje zdanie z poprzedniego postu - niech jej wykręca suty aż się odwali.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Tak tak konfrontacja 5cio latkow przy frekwencji w przedszkolach rzędu 0-2% ( ͡° ͜ʖ ͡°) aktualnie więcej w przedszkolu jest nauczycieli niż dzieci.
Zarzutka skandalicznej jakości.