Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#niebieskiepaski #rozowepaski z #depresja #nerwica #psychologia #psychiatria jak mogę sobie poradzić z coraz częstszymi myślami w których przejawiam agresje do samego siebie. Nigdy nie byłem chory i podejrzewam że nie jestem, ale przez samotność, z dala od rodziny, przyjaciół, lenistwo zaczyna mi odwalać trochę na głowę. W ciągu dosłownie miesiąca chciałem zacząć się ciąć, zacząłem trochę się upijać i ciągnie mnie do jakiegoś cięższego syfu. Często nie dojadam i chodzę głodny przez większość dnia. Mam problemy z kontrolowaniem słodyczy. Strasznie się nimi obżeram. Zauważyłem że głupieję. Ciężko mi jest składać poprawne, długie i składne wypowiedzi. Kiedy jestem w pracy chcę na słońce. Zaś jak jestem w domu to nie wychodzę bo mi się nie chce i siedzę poddenerwowany. Czuję agresję do ludzi. Mam czasami ochotę ich skrzywdzić, popatrzeć żeby cierpieli. Ogólnie ciągnie mnie żeby robić wszystko co powoduje żeby upaść na dno. Nie potrafię skupić się na teraźniejszości tylko ciągle rozmyślam i wyobrażam sobie czarne scenariusze. Boję się śmierci. Brakuje mi takiego przyjacielskiego/ojcowskiego/braterskiego uścisku i wysłuchania moich problemów. Zawsze to ja jestem po drugiej stronie. Trochę pewnie wyszedł belkot ale lepiej napisać jest mi ciężko. Proszę o przypuszczenie tego wyznania A nie blokowanie że treść niebezpieczna. #pytanie #zalesie #brainfog

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ed0fece0054036b426bc922
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6