Wpis z mikrobloga

@Viarus_: Samsung Note to najlepsza seria telefonów ever :D Szkoda że tak drogie ;P Miałem przez 6? lat Samsung Note 3, i 2ke super telefony.

@Polasz: Gościu na ręku ma smartwatcha. Pewnie ustawił statyw w jednym miejscu tak by wszystko obejmowało siadał i klikał na telefonie mniej więcej pamiętając by ręce nie nachodziły trochę potem zabawy w sklejanie Photomerge w Photoshopie z pajretbeja i gotowe :D
  • Odpowiedz
@Niebadzlosiem potwierdzam, wczesniej uzywalem prawie 4 lata note 4, obecnie leci 2 rok z note 9. Zadnego notcha czy innej obrzydliwej dziury w ekranie, wejscie sluchawkowe, 512 gb wbudowanej pamieci i do tego zamiennie drugi sim albo karta pamieci... oj jakbym chcial zeby S wydal odswiezonego note 9 z czytnikiem pod wyswietlaczem i modemem 5G. Szkoda ze poszli w taka strone jaka poszli. Mimo wszystko telefon na lata, w obecnej postaci
  • Odpowiedz
@Viarus_: Ja miałem dylemat Pixel 2 Xl czy Note 9 jednak wziałem Pixela bo aparat. Wsparcie to tam walić bo magicy z XDA cuda wyczyniają :D No i byłby Super Amoled a nie OLED w którym musze się pilnować by nie wypaliły się pixele xD
Jakby połacyć te 2 telefony to byłby ideał :D
Aparaty z Pixela 4 albo inne na wypasie + soft z googla.
Bateria 5000mah :D
Ekran duży jak w notach
Wydany przez google by
  • Odpowiedz