Wpis z mikrobloga

Wiecie że wykopowe konserwy, zgłaszają wypowiedzi swoich kolegów jako treści nieodpowiednie? A ponoć tak bardzo są za wolnością słowa, no chyba że to ich własne słowa i w dodatku pokazują ich głupotę. Tak więc jeszcze raz:

Ale jestem ojcem dziecka

Współczuję dorastania dziecku z kimś takim pod jednym dachem. Drogi @koziol87 mam nadzieję że przynajmniej od czasu do czasu wypuszczasz dziecko na dwór, przynajmniej będzie miało szansę nauczyć się czegoś od rówieśników ()
#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays #patologiazewsi #gorzkiezale #lgbt #homoseksualizm
saakaszi - Wiecie że wykopowe konserwy, zgłaszają wypowiedzi swoich kolegów jako treś...

źródło: comment_1590687157wrVTMeXQ1768faHpNvrPfR.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

promujące LGBT

ci ludzie walczą o równe prawa i akceptację, żeby nie musieli się chować po kanałach bo wykopkowi przeszkadza widok dwójki osób tej samej płci, nie da się PROMOWAĆ lgbt xD jak to według ciebie wygląda, namawiają ludzi, żeby zostali homoseksualistami? co za dzban
@koziol87:
  • Odpowiedz
@koziol87:

Przeszkadza mi to że się z ty afiszują i nic więcej.

Jeżeli jakiś człowiek cię nie atakuje to raczej nie powinno cię obchodzić z czym się afiszuje. Mnie brzydzą zasikani i śmierdzący pijacy ale nie mówię im że mają w domu siedzieć bo ich widok mnie brzydzi. Jako hetero mam stosunek obojętny do dwóch całujących się facetów - mnie nie całują więc nie odczuwam jakiegoś bólu z tego powodu. Homofobia bierze się w dużej mierze z zakodowanych stereotypów na temat męskości.
A gdyby twoje dziecko okazało się homo to karzesz mu się
  • Odpowiedz
@koziol87:

Pamiętam jak nie raz przeglądając główną wypoku trafiałem na znaleziska w których była mowa o tym że dzieci w szkołach mają być przyswajane do seksualizacji

Do głównej warto podchodzić z pewnym dystansem.

Strach przed takimi działaniami jest chyba czymś normalnym?

Czym twoim zdaniem jest "seksualizacja"?
  • Odpowiedz
@koziol87: spoko że to rozumiesz, po prostu bardzo często to co jest wrzucane na wykop to ordynarne fejki mające właśnie powodować negatywny stosunek do osób LGBT, ale jak moderator zweryfikuje że to informacja nieprawdziwa to ty informacji o tym nie dostajesz, a w głowie zostało już że "chcą dzieci masturbować" czy inne brednie, cała masa się tego pojawia
  • Odpowiedz
nie powinno byc zalegalizowanych zwiazkow partnerskich, adopcji dzieci przez pary homoseksualne a promocja ideologii LGBT powinna byc karana

dlaczego i na jakiej podstawie? brednie, ale z takim nickiem na całe szczęście nikt twoich słów poważnie traktować nie będzie
@ejakulat_w_mordzie:
  • Odpowiedz
@ejakulat_w_mordzie: Jezu, dopiero teraz spojrzałem na nick. Już ci kiedyś pisałem dlaczego tradycja sama w sobie nie ma żadnej wartości, czynności czy poglądy nie stają się dobre tylko dlatego, że są stare i są częścią tradycji. Zdaje się odpisywałem na kropka w kropkę tą samą wypowiedź.
  • Odpowiedz
@koziol87 Straszne, uczenie dzieci jak odmawiać pedofilom... A potem wielkie społeczne oburzenie że w Kościele/innym miejscu jest pełno tego rodzaju zwyroli. Poza tym zaglądanie innym do łóżka, zwłaszcza dwóm facetom jest turbo gejowskie.
Tak tylko zaznaczam, nikogo nie oskarżam o nic ( ͡º ͜ʖ͡º). 100 lat temu kobiety, które chciały mieć prawa wyborcze też były mieszane z błotem przez uwczesne konserwy. Co z tego wyszło wszyscy
  • Odpowiedz
@prnppp: Nie, ja się zgadzam - homoseksualizm to dewiacja, muchy rodzą się ze zgniłego mięsa, a Ziemia jest płaska i niosą ją cztery słonie na grzbiecie wielkiego żółwia A'Tuina podążającego przez wszechświat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz