Wpis z mikrobloga

Wiecie że wykopowe konserwy, zgłaszają wypowiedzi swoich kolegów jako treści nieodpowiednie? A ponoć tak bardzo są za wolnością słowa, no chyba że to ich własne słowa i w dodatku pokazują ich głupotę. Tak więc jeszcze raz:

Ale jestem ojcem dziecka

Współczuję dorastania dziecku z kimś takim pod jednym dachem. Drogi @koziol87 mam nadzieję że przynajmniej od czasu do czasu wypuszczasz dziecko na dwór, przynajmniej będzie miało szansę nauczyć się czegoś od rówieśników ()
#neuropa #bekazprawakow #shitwykopsays #patologiazewsi #gorzkiezale #lgbt #homoseksualizm
saakaszi - Wiecie że wykopowe konserwy, zgłaszają wypowiedzi swoich kolegów jako treś...

źródło: comment_1590687157wrVTMeXQ1768faHpNvrPfR.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@koziol87:

Uważasz mnie za patusa bo mam inny niż ty pogląd na pedofilię i homoseksualizm?

A on ma inny pogląd na patusiarstwo, tak samo jak ty masz inny pogląd na pedofilię i homoseksualizm i co teraz?

To jest ta legendarna wolnośiowość konserw, tobie wolno mieć inny pogląd, a jemu nie?
  • Odpowiedz
@iAmTS: No właśnie w tym sęk że wyniosłem z domu inne warttości i nie zamierzam homoseksualizmu traktować jako normalnego zjawiska. No po prostu nie potrafię.
I żeby było jasne... Nie przeszkadza mi to że dwóch facetów się kocha czy coś do siebie czuje. Przeszkadza mi to że się z ty afiszują i nic więcej.¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@koziol87:

No właśnie w tym sęk że wyniosłem z domu inne warttości i nie zamierzam homoseksualizmu traktować jako normalnego zjawiska. No po prostu nie potrafię.

Nienaukowe poglądy nie stają się mniej nienaukowe czy bardziej merytoryczne tylko dlatego, że wyniosłeś to z domu.
  • Odpowiedz
@koziol87: a mnie c--j to boli ze ci przeszkadza ze sie afiszują. Tak jak kiedyś tłamszono rudych, leworęcznych czy jednookich tak dzisiaj trzeba walczyć z brakiem równych praw.

Poza tym domaganie sie tolerowania twojej nietolerancji (która nie jest tylko jakims obrzydzeniem czy niechęcią a sprzeciwianiem się zrównania praw) jest idiotyczne. Nikt nie będzie tolerował zapędów do odbierania równych praw.
  • Odpowiedz
@koziol87:

No właśnie w tym sęk że wyniosłem z domu inne warttości i nie zamierzam homoseksualizmu traktować jako normalnego zjawiska


Skoro ignorujesz naukę i robisz z siebie pośmiewisko, to jak Cie traktować? Homoseksualizm z punktu widzenia psychologii, psychiatrii i seksuologii jest całkowicie normalny. Gadasz głupoty i tyle.
  • Odpowiedz
@Ptrg: Uwierz mi że chciałbym uwierzyć w to że "naukowcy" twierdzą że homoseksualizm jest czymś naturalnym.
I nawet nie patrzę już na to że jakieś bliżej nieokreślone twierdzą że największy odsetek pedofili jest wśród homoseksualistów. Ja po prostu chcę żeby moje dziecko nie musiało uczęszczać w przyszłości na zajęcia promujące LGBT i inne tego typu rzeczy. Tej obawy po prostu nie mogę się pozbyć i również dlatego takie tematy mnie
  • Odpowiedz
@Poro6niec:

zrównywanie leworęcznych z tęczowymi Ickami

weź człowieku naprawdę....

Dawniej, obie grupy były uznawane za zło wcielone więc o czym ty pieprzysz w tym momencie??
Bo porównanie akurat jest dobre.
  • Odpowiedz
@koziol87:

@Ptrg: Uwierz mi że chciałbym uwierzyć w to że "naukowcy" twierdzą że homoseksualizm jest czymś naturalnym.

Nie musisz w to wierzyć, w fakty ogólnie się nie wierzy. Obecny konsensus naukowy jest taki, że homoseksualizm jest normalnym wariantem ludzkiej seksualności.

prostu chcę żeby moje dziecko nie musiało uczęszczać w przyszłości na zajęcia promujące LGBT

Na czym polega promowanie LGBT? Czy mówienie o homoseksualizmie jako normalnym wariancie ludzkiej seksualności
  • Odpowiedz
@Ptrg: Pamiętam jak nie raz przeglądając główną wypoku trafiałem na znaleziska w których była mowa o tym że dzieci w szkołach mają być przyswajane do seksualizacji itp. A jestem taką konserwą że żaden otwieracz jej nie chce ruszyć ¯\_(ツ)_/¯.
Strach przed takimi działaniami jest chyba czymś normalnym?
  • Odpowiedz