Wpis z mikrobloga

Korwin wybitny intelektualista i naukowiec xD
1. Poziom wód po stopieniu lodowców się nie podniesie i się nie podnosi, bo nie i już xD
2. Bardzo dobrze, że będzie gorąco, bo moje wnuki będą żyć w cieple, a tak w ogóle budownictwo działa cały rok xD
3. Rośliny zeżrą CO2 xD
4. "Eeeeeeeeeh" i "No i co z tego" na podawanie każdych danych naukowych xD
5. Pustynnienie i migracje są spoko xD
6. A dlaczemu Al Gore nie kupuje ziemi na Grenlandii? xD
7. "Wygaduje pan głupoty" przy podaniu kolejnych naukowych
8. Hakerzy znaleźli, że naukowcy z angielskiego uniwersytetu w Edynburgu (znane angielskie miasto xD) fałszują dane xDDDD
9. Nie rozumie co to jest sygnatura izotopowa węgla. "NA CZĄSTECZCE DWUTLENKU WĘGLA NIE JEST NAPISANE, ŻE POCHODZI Z WULKANU, GŁUPOTY PAN WYGADUJE, NIE MOŻNA TEGO SPRAWDZIĆ" xD

Na końcu pan Jakub zaorał Korwina porównując go do żula w historii o profesorach i żulach xD

#neuropa #4konserwy #konfederacja #szurszur #bekazprawakow #polityka
  • 16
@Farrahan:

Pamiętam jak byłem kiedyś 5 lat temu na spotkaniu z Korwinidesem z Mykken i przeprowadzał wtedy przełomowy eksperyment z kostką lodu w szklance wody. Czułem, że jestem świadkiem wielkiego odkrycia naukowego, udowadniającego, że poziom wód w oceanach się nie podniesie xD Młodzież w wieku 15-20 biła wielkie brawa jak jakiemuś iluzjoniście xD
@Farrahan: dodajmy do tego że o ekonomii #!$%@? takie same głupoty jak o efekcie cieplarnianym. Ludzie za nim idą bo daje PROSTE rozwiązania SKOMPLIKOWANYCH problemów. Nieważne że są błędne, są proste i brzmią logicznie. A potem jeden z drugim korwiniści myslą że taki Rostowski albo Balcerowicz to debile po uniwersytetach. Wystarczyło korwina posłuchać i byśmy byli potęgą.
@Farrahan: Z takich ciekawostek do punktu pierwszego: jaskinia Cosquer we Francji pełna jest naskalnych malowideł z epoki neolitu. Wejście do niej znajduje się 36 metrów poniżej poziomu morza (Śródziemnego) i dotrzeć do niej można 175 metrowym tunelem całkowicie zalanym. Jak 20.000 lat temu prymitywni ludzie tam się dostali i malowali? Otóż poziom mórz był o około 100 metrów niżej niż dziś, bo była epoka lodowcowa. Stopił się lód i poziom wody
Pobierz
źródło: comment_15906878599pc9I8eBSDCgSgTYPSRsxK.jpg