Wpis z mikrobloga

Gdybyście patałachy, tak jak ja zarabiali 17 tysi miesięcznie, jeździli nowym mesiem z salonu, to by szybko wam minęła depresja i niechęć do życia. Ale nic straconego, trzy stówki w łapę i już dzisij możecie się stawić przed bramą Łódzkiego Wydziału Fabrycznego, w zamian za tę opłatę damy wam stabline zatrudnienie, czternasto godzinny dzień pracy za minimalną stawkę i dwie stówki pod stołem, idealną dla takich kretynów jak wy oraz możliwość spotkania Pana i Władcy waszego Mesia. Skończy się wasza niedola i zaczne praca, a kto wie, może wraz z jakimś patałachem płci odmiennej stracicie dziewictwo?
#przegryw
  • 14
@JestemPrzegrany: Cymbale z avatarem zielonej żaby z portalu dla pravviczków forszambo.ork. Zalecam się stawić przed bramą ŁWF patałachu to inaczej zaśpiewasz. Nie zapomnij zabrać trzech stówek, możesz zabrać matce lub ojcu z portfela. Twoje bezwartościowe życie odmieni się w jedną chwilę, będziesz mógł kretynie pracować dla mnie Pana i Władcy twojego Mesia, prezesa Byczywąsa i pani sekretarki. Nie musisz się martwić o to, że nie masz żadnych zainteresowań czy kwalifikacji, my
@Kynterbergow: pisze to dzieciak z awatarem chinskich bajek

Ja rozumiem że GTA V było za darmo i odświeżałeś stronę cały dzień żeby tylko dostac kopię gry która kosztuje 25 złotych (bo ci mama nie chciała na nią dać i za dużo przemocy i byś sie w nocy moczył)

Teraz pograłeś poczułeś sie przez chwile jak Michael De Santa ale to nie jest prawdziwe zycie, także wracaj do odrabiania pszyrki a nie
@JestemPrzegrany: Czy już ci patałachu (specjalnie z małej) nie pisałem abyś się stawił pod bramą ŁWF? Pana i Władcę twojego Mesia nie obchodzą twoje projekcje na temat jego zainteresowań. Nalegam też abyś kretynie nie kontynuował zabawy z grą minecraft 5 i w tempie natychmiastowym stawił się z trzema stówkami w ręku.