Wpis z mikrobloga

@soundboy: Niektórzy producenci żywności zamiast "glutaminian sodu" używają na etykietach terminów typu "hydrolizowane białka roślinne" żeby nie straszyć potencjalnych konsumentów. Trochę tak jest z nazizmem i "etnonacjonalizmem".
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Ty typie jakiś dziwny jesteś. Pamietam twój nick jak rzucałeś na prawdę celne uwagi, potem zmieniłeś się w lewaka rodem printscreen, a teraz masz jakies rasistowskie jazdy podpisujac się jakąś sektą. Latasz jak chorągiewa i nie wiem czy troll, czy może masz coś z głową?
  • Odpowiedz
@Poro6niec: ale ja nie muszę luzować bo nawet spięty nie jestem. Taki portal z kotkami, ze musisz tu wrzucac swoje rasistowskie wysrywy, które szkodzą nie tylko twojemu wizerunkowi, ale i partii którą „promujesz”? Nie wiedziałem, ze ludzie twojego pokroju dostają takiej sraki na widok kotków xD
  • Odpowiedz
proszenie się o drugi białystok

@Poro6niec: zawsze śmieszy, jak z jednej strony jest niby gadanie coś tam o "większości społeczeństwa", normalności a potem bach - bez ogródek groźby przemocy i pogromu XD faszyści w Polsce stali się wyjątkowo bezczelni i mam nadzieję, że tak jak mój pradziadek strzelał do takich w Warszawie 76 lat temu, tak i znajdą się osoby chętne postrzelać do faszystów w razie potrzeby i dziś XD
  • Odpowiedz