Wpis z mikrobloga

@wykops2 #!$%@? knur prowokuje całe zajście i późnej płacze 'chlip chlip, mam chore serce' Jak ja gardzę takimi śmieciami - szukanie taniej sensacji na siłę i nic więcej. Mieszkam w Warszawie całe życie i różne akcje się odwalało, ale nigdy nie zdarzyło się taka sytuacja, żeby mnie policjant bez żadnej przyczyny zaczepił pop prostu na ulicy, co innego kryminalni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zwykły ulany śmieć szukający
  • Odpowiedz
Zawsze jak jedziemy do Polski to po prostu BOIMY sie policji. Czy tak ta instytucja powinna wygladac? Bac sie? Hatfu haa haa haaawuuu de pe


@ImCandy: bylem zatrzymywany kilkanascie razy i prawie zawsze z kulturką. Sluzba jak sluzba, policja nie jest od tego by budzic sniadaniem do lozka tylko pilnowac porzadku. Jesli sie boisz to moze masz jakies negatywne doswiadczenia? Za duzo Wykopu?
Ja bedac w stanach tez sie balem
  • Odpowiedz
@lukaszzz tak offtopic: fajny artykuł zalinkowałeś


@Niekumaty_: ludzie ciagle maja problem z pojmowaniem po ktorej stronie tego konstruktu spolecznego stoją. Nazywaja innych niewolnikami, samemu godzac sie na odbieranie praw i przekazywanie ich „niewidzialnemu rynkowi” ktorym tak naprawde jest grupa wplywowych i/lub zamoznych mieszkancow. Wychwalanie przedsiebiorcow pod niebiosa, jak ma to miejsce ostatnio, jest rownie absurdalne jak sytuacja w ktorej chlopi staneliby w obronie swojego pana
  • Odpowiedz
@lukaszzz: W stanach mialem na odwrot - zero strachu, pelen luz, zdjecia, high 5 itp. W uk to samo - normalna gadka, you ok mate. W niemczech to samo - guten tag co tam u helgi. A w polsce - nie wiem... moze faktycznie duzo wypoku, bo w sumie nie zatrzymali mnie az tyle razy. Moze to z przeswiadczenia, ze ‚uwazaj bo tu stoja’, ‚o nie ma pan swiatel’ itp.
  • Odpowiedz