Wpis z mikrobloga

Waszym zdaniem, jako osoba niewysportowana, moze troche ulana, łatwiej jest przebiec/przetruchtac 3km, czy przejechac rowerem 20km?
#licbaza #techbaza #podbaza

Jako osoba niewysportowana łatwiej:

  • Przetruchtać 3km 16.7% (20)
  • Przejechać na rowerze 20km 83.3% (100)

Oddanych głosów: 120

  • 8
  • Odpowiedz
@rdy: Kondycji mocnej nie mam, ale też bardzo ulany nie jestem moim zdaniem. On to nazwał biegiem, ale sam mi powiedział, że nie liczy się czas, żebym to na spokojnie zrobił więc rownie dobrze mogę przejść te 3km
  • Odpowiedz
@rdy: nie wiem co stawy mają do rzeczy podczas jednorazowego biegu. Mnie, jako ulańca po kilometrze łapie zadyszka, a przebiegnięcie 3 wydaje się nadludzkim wysiłkiem (oczywiście zdarzało się tyle biegac). Na rowerze mogę sobie spokojnie jechać 20km.
  • Odpowiedz
@2012game: ze sportem jestem na bakier, nie jestem ulany, wrecz troche szczupak, ale biegania to nawet 1km bym sie nie podjal, na rowerze moge jechac i z 50km i nie sprawia to zadnej trudnosci. Ale i tak nie jezdze, jedynie gdzies w gorach, bo nie bede zmora kierowcow jak masy rowerzystow ktorych mijam codziennie #rowerynatory
  • Odpowiedz
@olelek
@2012game 5 min na km to na pewno nie będzie jego tempo, jeśli nie ma kondycji to prędzej zejdzie na zawał niż dobiegnie te 3 km. Jak już ma truchtać żeby dobiec to 7/7:30 min/km myślę że jest realne czyli 3 km w 21-23 minuty. Ps. Rowerem będzie łatwiej
  • Odpowiedz