Wpis z mikrobloga

Warto jechać do #niemcy do pracy na magazyn? Mój znajomy który tam pracował mówił że będę mieszkał z pijakami i patusami w pokoju a w pracy będę zapierdał jak koń za minimalną prawda to? Nigdy nie byłem w takiej pracy...
I on mówił że woli w Polsce w spokojnej pracy zarabiać 2,5 k miesięcznie niż tam wrócić...

#pytanie
#pracazagranica
#emigracja
#praca
#pracbaza
  • 17
  • Odpowiedz
@kurajmo9: Ja pracowałem w NL prawie rok na magqzynie międzyinnymi. Powoem Ci zależy na kogo trafisz i skąd jedziesz. Ja trafiłem zajebiście ale racja nie każdy nadaje się na wyjazdy. Wszystko ma swoje plusy i minusy( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@kurajmo9 różnie możesz trafić z ludźmi, z robota w sumie też, raz będzie voice picking, więc latasz jak #!$%@?, a możesz trafić na jakąś elektronikę i będzie lżej, bo tempo mniejsze
  • Odpowiedz
@kurajmo9: 2razy byłem z znajomymi i było zajebiscie mieszkanka 3-5osobowe. Raz trafiliśmy na minę domy po 10mieszkan w #!$%@? patologi, widziałem ludzi szczajacych pod siebie... Po tygodniu uznałem że #!$%@?.
Tam zarobisz ok 6k z czego 1500wydasz na życie max(oczywiście możesz więcej, ale średnio 1k się wydaje, znam takich co wydają 100euro/mc, znam takich co siedzą kilka lat i wszystko przepija/przexpaja).
Moja rada, pojedź na pół roku odłóż na jakieś kursy
  • Odpowiedz
@Roman533: @ShoCku: u mnie w firmie, robota na akord zeby zarobic 4800 to trzeba naprawde szybko #!$%@? prawie ze biegac, dokladnie takiego samego tempa pracy oczekiwali w uk na magazynie za 1000f
Nie za rowne 160h
Wczesniej w tej samej firmie na stawce godzinowej zarabialem 2800 i z 4 sobotami platnymi 100% mialem nieco ponad 4000zl na reke
  • Odpowiedz
@Ziomek420: 1000 funtów chyba w 2008 roku xD teraz #!$%@? jak osioł za 4800 robiac po 250 h gdzie w UK miałbys dwa razy tyle i pewnie mniej godzin xD twoje posty obserwuje od dłuższego czasu i to musi być trolling albo bait xD
  • Odpowiedz
@cuoco: pisalem wyzej ze za rowne 160h , nigdy w zyciu 280h nie robilem... maksymalnie 32h nadgodzin robilem jak jeszcze u nas w firmie byla stawka godzinowa bo byly placone 100% a ze robota byla mega lajtowa to warto bylo bo 270zeta za 8 godz wychodzilo w sobote.
Przeciez w uk nie ma opcji zeby zwykly fizol zarobil 2000f na reke wiec nie wiem skad wzioles to dwa razy wiecej.

W
  • Odpowiedz
@Ziomek420: Ty, miałem kumpla niecały rok temu w UK. Nie potrafił odmienić "to be", trochę robiłem mu za tłumacza żeby chłopak nie #!$%@?ł po tygodniu. I ten ziomuś bez języka, przy 220 h miesięcznie kosił 2000 £ miesięcznie xD więcej ode mnie bo mi sie nie chciało robić 6/7 dni w tygodniu tylko 4.5 max 5/7. Więc nie mierz wszystkich swoją miarą że zawsze musi być #!$%@? :)
  • Odpowiedz
@cuoco: pisze jak bylo na moim przykladzie co jest dosc oczywiste.
A po ang potrafie rozmawiac
Problem rowniez ze bylem chyba w najgorszym rejonie uk czyli okolice sorka no ale wtedy jeszcze tego nie wiedzialem, a zostaly mi polecone tutaj na wykopie...
  • Odpowiedz