Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
W nawiązaniu do tego wpisu,
https://www.wykop.pl/wpis/49693159/anonimowemirkowyznania-znalazlem-na-tinderze-fajna/

Na początek może kilka dodatkowych informacji, niektórzy pytali. W poprzednim wpisie umieściłem jedynie wiek. Dziewczyna studiuje medycynę, ma stypendium, plus bogatych rodziców (lekarze) i kupione mieszkanie w mieście w którym oboje studiujemy. Ja pracuję w korpo, które jest etapem pośrednim bo studiuję prawo. Oboje interesujemy się sztuką, planowaliśmy luźno jakieś wakacyjne wycieczki po Europie, znamy po 2 języki obce co też było całkiem zabawne. Za nic jej nie płaciłem, raz jak to zrobiłem bo nie miała drobnych to upominała się o podanie numeru konta. Padło pytanie o auto(?), mam forda mustanga, ale Ona też ma całkiem fajnie więc to tam chyba bez znaczenia xd

Po skończonej pracy zdalnej zaczęła mnie namawiać do odwiedzin w jej mieszkaniu. Uległem, zgodziłem się, przyznaję, już jakoś nie dałem rady odmówić... Postanowiłem jakoś dać spokój z tymi dwiema sytuacjami z czasu mojego wyjazdu. Pokazała obrazy jakie ma, coś tam książki, zrobiliśmy pizzę. No spoko i wylądowaliśmy w łóżku (skoro już padłem i przyjechałem to po co iść w zaparte i odmawiać).

I tu najlepsze :) Ubrałem się, ona wzięła prysznic, przyszła do pokoju i powiedziała że z jednym z tych typów się przelizała xd Rozpłakała się i znowu to samo co dzień wcześniej. Powiedziała, że miało to pośredni związek z moją imprezą firmową co była w tych Niemczech, bo bała się że tam coś zrobię, a nasza znajomość była wciąż "luźna" i dodatkowo z moich opowieści wynikało że nie powinna być zaskoczona jeśli z którąś bym się np przespał (co oczywiście nie miało miejsca). Znamy się już z ludźmi z tamtego oddziału to tam się trochę pobawiliśmy po szkoleniu. Ale to nie wszystko xd Zaczęła mówić, że z facetami nie chodzi do łóżka tak szybko jak ze mną, oprócz tego że ze mną tego chciała to zrobiła to też dlatego żebym nie myślał że jestem gorszy od tamtego chłopaka z którym się całowała xdd

Posiedziałem jeszcze chwilę, posłuchałem tego wszystkiego, przy wyjściu powiedziałem że muszę to przemyśleć. Z kumplem i przyjaciółką omawiałem sprawę i serio nie mam pojęcia co robić. Z jednej strony to dziewczyna która mnie cholernie mocno okłamała, no a z drugiej to też dziewczyna która robi dużo żeby to odkręcić. Odkąd poprawiłem wygląd generalnie nie mam problemów z dziewczynami, były związki i jakieś tam krótsze znajomości, więc znalezienie innej nie jest problemem. Akurat ta jest po prostu fajna, no ma to coś. Jak odpuszczę to za parę tygodni ktoś inny będzie się cieszył z takiej laski. Dzięki za odpowiedzi z tamtego postu, co robić?

#tinder #blackpill #logikarozowychpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ecec026b940832ef250ed68
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 9
@AnonimoweMirkoWyznania pewnie bait - samochody mustangi bogaci rodzice i zainteresowania sztuka aczkolwiek ja uważam że lipna sprawa. Jak już czytam, że ona nie chodzi szybko do łóżka z facetami ale z Tobą akurat tak to wiesz .. ;) ciężko uwierzyć, że jesteś jakiś wyjątkowy dla którego to zrobiła. Może się tylko z nim lizała , a może się lizała i były lekkie macanki, a może się lizała i trzymała jego knage w
@AnonimoweMirkoWyznania Odpuść sobie i dalej się z nią spotykaj, na dzieciaka Ciebie nie będzie chciała złapać, sumienie ma, szczera do bólu umie być (chociaż nie musiała) widać nie dość się wcześniej zaangażowała, a możliwe też, że nie była pewna, czy chciała się zaangażować i dlatego się przelizała. Nie jest to żadna tragedia. Jak będziesz szukał dalej to możliwe, że utrafisz jakąś kłamczuchę. Lepsza już szczera.
@AnonimoweMirkoWyznania: Jestem tylko randomem z internetu ale zaprawdę zaklinam Cię! Nie idź tą drogą! Masz już potwierdzenie jej prawdomówności ale też samo to, że usprawiedliwia woje działania Twoją nieobecnością i to, że myślała o Tobie w swoich kategoriach (czyli, że pewnie na wyjeździe też zaliczałeś) idealnie pokazuje z jakiego typu osobą masz do czynienia! Wydajesz się być gościem z zasadami także nie porzucaj ich ale znajdź kogoś kto będzie Cię w