Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #waporyzacja
#cbd #vape

Wykopki nie mówcie, że to cbd nie działa, czytając tutaj komentarze ekspertów byłem bliski rezygnacji z zakupu, ale jednak postanowiłem przekonać się na sobie. Kupiłem fenixa mini i kilka g. Dodam, że mj paliłem ostatni raz z 8 lat temu, a cbd pierwszy raz. Po 3 komorach, czyli jakoś 0,3-0,4g Poczułem się tak zajebiscie odprężony i zrelaksowany, że poszedłem spać jak dziecko i w sumie przed chwilą się obudziłem, gdzie ostatni raz za dnia spałem już nawet nie pamiętam kiedy.
  • 18
@pawelkomar: dla lepszego efektu polecam hasz CBD ewentualnie koncentraty. Wychodzi bardziej ekonomicznie i relaksacja jest zdecydowanie bardziej odczuwalna. Jedynie smak może ciebie rozczarować, ponieważ nie jest tak intensywny jak w przypadku suszu.
@pawelkomar: próbowałem palić razem z suszem, ale zdecydowanie przebijał się smak haszu. Przed paleniem najlepiej zgnieść kulkę haszu na cienki "placek" i położyć go bezpośrednio na screen - zwiększysz w taki sposób ilość pary oraz liczbę sesji.
@pawelkomar: Ze swojej strony nie rekomenduję napełniać komory do pełna (zostaw trochę luzu ale bez przesady) oraz nie ubijać mocno suszu. Z temperaturą też musisz uważać - najlepiej zaczynaj od 185 stopni. Kolejne sesje stopniowo zwiększaj o 5 - 10 stopni.