Wpis z mikrobloga

#narkotykizawszespoko #waporyzacja
#cbd #vape

Wykopki nie mówcie, że to cbd nie działa, czytając tutaj komentarze ekspertów byłem bliski rezygnacji z zakupu, ale jednak postanowiłem przekonać się na sobie. Kupiłem fenixa mini i kilka g. Dodam, że mj paliłem ostatni raz z 8 lat temu, a cbd pierwszy raz. Po 3 komorach, czyli jakoś 0,3-0,4g Poczułem się tak zajebiscie odprężony i zrelaksowany, że poszedłem spać jak dziecko i w sumie przed chwilą się obudziłem, gdzie ostatni raz za dnia spałem już nawet nie pamiętam kiedy.
  • 18
  • Odpowiedz
@pawelkomar: No i gitówa, ale to pewnie dlatego że nie palisz normalnego zioła, większośc ludzi którzy mówią że nic nie czują po cbd to ludzie którzy jarają sporo normalnego, to tak jakby chlać non stop alko i dziwić się że radler nie klepie xD
  • Odpowiedz
@pawelkomar: dla lepszego efektu polecam hasz CBD ewentualnie koncentraty. Wychodzi bardziej ekonomicznie i relaksacja jest zdecydowanie bardziej odczuwalna. Jedynie smak może ciebie rozczarować, ponieważ nie jest tak intensywny jak w przypadku suszu.
  • Odpowiedz
@pawelkomar: próbowałem palić razem z suszem, ale zdecydowanie przebijał się smak haszu. Przed paleniem najlepiej zgnieść kulkę haszu na cienki "placek" i położyć go bezpośrednio na screen - zwiększysz w taki sposób ilość pary oraz liczbę sesji.
  • Odpowiedz
@pawelkomar: Ze swojej strony nie rekomenduję napełniać komory do pełna (zostaw trochę luzu ale bez przesady) oraz nie ubijać mocno suszu. Z temperaturą też musisz uważać - najlepiej zaczynaj od 185 stopni. Kolejne sesje stopniowo zwiększaj o 5 - 10 stopni.
  • Odpowiedz