Wpis z mikrobloga

Co sądzą wykopki o kupnie samochodu od rodzinki? XD
Mają stosunkowo fajnie wyglądająca bete ale nie bardzo znam się na mechanice. W czwartek jadę do znajomego znajomego co podobno siedzi w buniach żeby ją obejrzał. Sami mi się przyznali że dali za 11 i za 11 chcą ją puścić mi xD. Imo trochę #!$%@? zachowanie xD.
E46 2004 rok 1.8 benzynka.
Z familią niby relacje dobre ale nie wiem czy w interesach nie #!$%@?ą na minę xD. Bo po pytaniu czy coś trzeba w niej robić to usłyszałem że sprężyny tylko od amortyzatorów xD. Nie chcę się później do nich zrazić jak coś tam się będzie #!$%@?ć xD.
#motoryzacja #bmw
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@acapulco: możesz jeszcze trzymać rękę na pulsie, bo może jak rodzina się przekona, że za 12k zainteresowanie jest mizerne, to urealnią cenę, często ludzie tak mają, że póki nie śledzą portali ogłoszeniowych, to nie wiedzą o ile poleciała wartość w międzyczasie.
  • Odpowiedz
@acapulco: no ja mam tak w 330d i nie chce mi sie tego robić bo tysiąc lekkim ujem do wydania bo trzebaby zrobić komplet tulei. A robota tania nie jest
  • Odpowiedz
  • 0
@acapulco 2.0r4 po tygodniu będzie mało. Takie absolutne minimum to 2.5. Nawet jak wymienisz tuleje w wózku to i tak będzie stuk. ~700pln kosztuje komplet tulei na tył, do tego zbieżność i geometria, zapewne śruby od mimośrodów będą nadawać się na śmietnik więc kolejna kasa. Jak rozbierzesz tył to się okaże że tarcze kotwiczne są przerdzewiałe to trzeba je będzie wymienić razem z łożyskami. Do tego robota mechanika i robi się
  • Odpowiedz
  • 0
@eNse na siebie. Mieszkam z matką niezmotoryzowaną. Nie chcę się nikogo tam prosić bo niezbyt się ogarniam ze zniżkami jakbym coś #!$%@?ł przypadkiem xD
  • Odpowiedz
@acapulco: e46 nie jest awaryjne, ono jest po prostu złożone z dużej ilości części które nie są przesadnie trwałe, fakt posiadania tylnego napędu, przyzwoitego silnika R6, względnej ciszy i komfortu przesłania często wydatki na auto bądź jego gruzowanie gdy tych wydatków się nie ponosi.

Właściwie to nie można powiedzieć że e46 nie jest przesadnie trwałe. Jest nietrwałe. Wszystko co może się zepsuć to się zepsuje. A potem zaczynają się takie
  • Odpowiedz
  • 0
@aarahon no kupuje to z myślą taką żeby trochę ze mną było i chcę dbać o ten samochód dobrze. Niestety taka natura że spadobaly mi się w #!$%@? te E46 i e39
  • Odpowiedz