Wpis z mikrobloga

Ludzie brzydcy powinni być bezpłodni #!$%@? to by nie było takich odpadów, przez oglądanie się w lustrze popadam w stan depresyjny. Ja #!$%@? za jakie grzechy ja musze tak cierpieć, to jest skandal, że przez ten zmiksowany ryj jasia fasoli a shrekiem z dodatkami goluma z wladcy pierscieni nie mam jak normalnie żyć, ludzie mnie wytykają na ulicy #!$%@? mnie to, boze za co #!$%@?, co ci zrobilem przecież #!$%@? mnie to sie przejde i dostaniesz lufe za zrujnowanie mi zycia
#przegryw
  • 3
@vcode69: wydaje mi się, że brzydoty nie da się wyeliminować, często jest tak, że ładna para ma brzydkie dziecko, widocznie mieszanka ich dobrych genów nie obrodziła w ładne dziecko. Da się natomiast i to już jest robione, eliminować niski wzrost. Już teraz 12latki mają po 180 cm i nie jest to żadne wynaturzenie, tylko normalny rozwój, mieszanka genów wysokich ludzi. To niscy powinni mieć zakaz rozmnazania się jeśli nie ma możliwości
@vcode69: Uroda jest ważna ale wady i różne choroby są gorsze, np ktoś ma płastkostopie albo jakieś problemy ze stawami albo żołądkowe to powinien przemyśleć posiadanie dzieci.