Wpis z mikrobloga

@Alcadent: Ustalcie czy oboje macie excel w tym samym języku i macie te same separatory liczb dziesiętnych (kropka albo przecinek).

Rzuciłem o tej dacie bo miałem kiedyś taki problem z Google Sheets, ale w Excelu to równie dobrze mogą być kropki i przecinki.
@Alcadent: a odpalałeś dokładnie ten sam plik, który mu przesłałeś?
Może być problem z odwołaniem na poziomie .select, .activate czy pozycji komórki - kody były precyzyjne? Set wb, Thisworkbook itd.
@Galvay: to makro to vlookup operujący na liczbach. Nie ma dat. Jest jakiś sposób, żeby to makro jakoś inaczej mu przesłać? Bo ciężko rozkminic w czym problem, bez konkretnego erroru
@Alcadent: możesz mu skopiować do notatnika i niech sobie wklei, wtedy będziesz miał pewność że to nie jest jakiś problem z przesyłaniem, co warto na początku wykluczyć.
możesz dodatkowo stworzyć nowy wpis z kodem, to może ktoś znajdzie problem czemu nie działa.
i jeszcze powiedz czy macie te same wersje excela? niektóre operacje z nowszej wersji nie są obsługiwane przez te starze, więc makro może nie działać.
@Alcadent: o ile liczby to liczby i nie zajechał się przy . i , na części dziesiętne - od tego niech zacznie. Do tego zostaje kwestia eksportu makra, używałeś tylko odwołań względnych? Do czego piję, jak tam masz Worksheets("Arkusz 2 - moje dane").Range("A1") = 5 zamiast Worksheets(2).Range("A1"), a jemu przesłałeś tylko makro i nie przygotował pliku, to dalej nie pojedzie.