Wpis z mikrobloga

276. Zwykła reakcja przeciwna zamiast po prostu zaakceptować całkowitą wyższość intelektualną.

Jak pewnie już zauważyliście. Wczoraj napisałem idealny Wpis 275 , który ujawnił totalną hipokryzję użytkowników #gruparatowaniapoziomu .

W swojej niewiedzy, ignorancji i samozaparcie we wzajemnym pocieraniu się płci nie zauważyli oni mojego Wpisu 274 z przedwczorajszego dnia. Ten Wpis był wyraźną demonstracją tego, czym mógł się stać Wykop, gdyby tylko użytkownicy tacy jak ja (wątpię, że tacy są) byli słusznie doceniani.

Niestety, całkowita polska myśl zamknięta w zabobonach, kiedy mówimy o jakimś niepodważalnym, ale prawdziwym fakcie czyli oświadcienie, które pochodzi ze Wschodu, po raz kolejny tego uniemożliwiła.

Wołam tutaj wszystkich uczestników tego ohydnego czynu, który trwa już dwa dni tu: @Tamerlan: @sejsmita: @olasty: @willard: @KokiX: @IgorK: @fiir: @Polanin: @Fanatyk_Wedkarstwa: @juma777: @Jaromiszcz: @sunnycoast: @ranunculus: @Areoss: jak wszyscy wytłumaczycie swoje zachowanie, Mirki? Kto teraz używa nieodpowiedniego tagu #pasjonaciubogiegozartu ?

Ja wytłumaczę moje. To pierwsze zadanie z Tydzienia drugiego #mirkowyzwanie - aby zrobić z siebie karykaturę (wszystko powyżej to jestem ja - dokładna kopia zapytaj cię u @trogatelnaya_raduga ). Żeby być po bezpieczną stronie wobec zasad tej zabawy, wykonam również trzecie zadanie i zjem te trzy szparagi.
mobutu2 - 276. Zwykła reakcja przeciwna zamiast po prostu zaakceptować całkowitą wyżs...

źródło: comment_1590493109AhbFAmXjEYmCJSDfS4ipn5.jpg

Pobierz
  • 13
Ten Wpis był wyraźną demonstracją tego, czym mógł się stać Wykop, gdyby tylko użytkownicy tacy jak ja (wątpię, że tacy są) byli słusznie doceniani.


@mobutu2:
A więc, wrzucasz swoją światopoglądową opinię, na tag który służy do wrzucania ciekawostek, i treści aspirujących do naukowych, a po dwóch dniach robisz wpis z bólem tyłka, że nie jesteś doceniony. Oczywiście czujesz się wyżej, i lepszy niż ta 'hołota", która Cię nie docenia. Do ostatniego
@mobutu2: #!$%@?ąc od twojej bucowatości, gramatyki i zasadności użycia tagu to bardzo trudno znaleźć tu ludzi gotowych zaangażować się poważnie w dyskusje. No może z wyjątkiem kilku tagów tematycznych.
@mobutu2 oświecenie idzie ze wschodu xd człowieku o czym ty piszesz Rosja #!$%@? dziki kraj Putin na niedźwiedziu xd ogólnie to pluje na ruskich i wasz kraj jesteście poniżej jakichkolwiek standardów. Dzikusy. Dlatego będę cię minusowal i zakopywał mam nadzieję że #!$%@? i nie będę musiał oglądać twoich wysrywow
@trogatelnaya_raduga: так получилось :(
я должен был на кого-то сослаться, что карикатура в виде типичного моего Вписа получилась правдоподобная,
в противном случае мне не засчитают микровызвание (наверное, уже не засчитали)
задание было:

1. Autoportret lub karykatura - technika dowolna, obraz, grafika, wyklejanka, co Ci w duszy gra.


czy mógłbyś to potwierdzić sędziemu rozrywki @FHA96:
że spełniłem wymagania, i przedstawiłem siebie w formie karykatury
(w przeciwnym razie będę musiał jeść szparagi)
mobutu2 - @trogatelnaya_raduga: так получилось :(
я должен был на кого-то сослаться,...

źródło: comment_1590504361PFZGiQjfD2zdqPttYo5OV5.jpg

Pobierz