Wpis z mikrobloga

Byłam świadkiem smutnej sytuacji w pracy. W kolejce spotkał się przypadkiem facet ze swoja znajoma. Gadka szmatka, pytanie co u nich bo nie widzieli się długo. Facet pochwalił się, ze nie pije już od ponad 10 miesięcy i zaczął się istny festiwal komedii. W skali śmieszności dla tej łaski dalej są pewnie tylko kabarety z chłopem przebranym za babę bo wyśmiała gościa, zapytała czy nosi rurki, czy jest hehe gejem abstynentem. Facet widać, ze poczuł się zle, nie znam go ale mogę przypuszczać po sposobie w jaki mówił, ze był dumny z siebie. Zrobiło mi się go autentycznie żal. Nie moja sprawa ale kiedy Karynka poprosiła o wino Sophia powiedziałam jej, ze nie ma ale z tanich win w tym przedziale cenowym mogę zaproponować Wiśniaka za 5,50 zł i to ona spaliła buraka XD #pracbaza #patologiazewsi #logikarozowychpaskow
  • 57
kiedy Karynka poprosiła o wino Sophia powiedziałam jej, ze nie ma ale z tanich win w tym przedziale cenowym


@Spajkodron3000: ech, przypomniałaś mi coś zabawnego: ożeniłem się kiedyśtam, wraz ze ślubem było wesele, udało się je nam urządzić w znakomitym miejscu, w restauracji znajdującej się na ostatnim piętrze dość eleganckiego hotelu. Hotel był wtedy nowozbudowany, jeszcze się promował, udało nam się to wesele u nich zorganizować za całkiem rozsądną kasę.
Minął
@Spajkodron3000: No, ale gość nie pije bo był alkoholikiem czy tak o? Bo jak to drugie to czym tutaj się chwalić podczas rozmowy z kimś z kim się w #!$%@? nie widziałeś? Podobny poziom co tego karyńska xD

Nie wspomnę, że napicie się czegoś nie jest jakimś życiowym dramatem. Czym innym jest chlanie wódy do porzygu jak to się u nas często praktykuje.
@Jarek_P: naprawde interesuje cie co pomyslal jakis nizszy #!$%@? hotelowy ktory pewnie do reki bierze 3,5k jak #!$%@? 1,5 etatu? kek, pewnie skonczyl szychte i sam sie taka sophia #!$%@? bo dobry alko to on widzial tylko jak klientowi otwieral i moze jak spil po nim to co on nie wydudnil o ile sprzataczka poczestowala xD
Karynka poprosiła o wino Sophia powiedziałam jej, ze nie ma ale z tanich win w tym przedziale cenowym mogę zaproponować Wiśniaka za 5,50 zł i to ona spaliła buraka XD


@Spajkodron3000: chyba nie do końca zrozumiałem, ale wino Sophia jest na takim samym poziomie smaku i ceny co taki Wiśniak?