Wpis z mikrobloga

Covid niestety wstrzymał moje podróże po świecie, pora wiec w koncu zobaczyć wschód Polski. Zajedziemy między innymi do Białegostoku i w związku z tym mam pytanie. Jak wyglada sprawa odwiedzin u Mlecznego Golema i Strusia? Należy im coś zapłacić za zdjęcia? Nie chciałbym być na żadnym lajcie, ale wizyty na Szkolnej ominąć nie mogę xD Ktoś był?
#kononowicz #patostreamy
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@bartmni: Ja tam i tak będę, z centrum Białegostoku chyba nie jest daleko, wiec najwyżej się cofnę. Ty poważnie mówisz z tym spisywaniem? XD
  • Odpowiedz
  • 0
@bartmni: Aż tak w to nie wnikałem, moja wiedza kończy się na klasykach typu jedzenie pitcy, intermajor i walenie nitro. Myślałem, ze ta beka z jego ubeckich metod to żarty xD To trochę zmienia postać rzeczy
  • Odpowiedz
@Matioz: coś p--------z tu niby oglądałeś i jesteś na bieżąco a nie wiesz ze knur spisuje z dowodu itd ogólnie masz racje twoje pienią co prawda pewnie bananowe ale twoje tzn rodziców możesz je nawet spalić ale my nazywamy takich ludzi debilami i mamy do tego takie samo prawo jak ty kupując im mleczko
  • Odpowiedz
@Matioz:
Dary są bezużyteczne bo i tak zostaniesz spisany z dowodu do kapownika. Nawet Pawła z Warszawy, swojego przyjaciela którego zaprosił na urodziny spisywał. No i jeżeli ktoś mu coś później pomaluje albo wrzuci na posesję to możliwe że Ciebie zgłosi na policję bo będzie kojarzył jako ostatniego.
Ostatnio koleś mu przyniósł dary które knur od razu wyrwał, koleś zapytał się potem o zdjęcie a świniak stwierdził że to będzie
wypok312 - @Matioz: 
Dary są bezużyteczne bo i tak zostaniesz spisany z dowodu do ka...
  • Odpowiedz
  • 0
@wypok312: OK, dziękuje za informacje, w takim razie odpuszczę. Podbije w okolice, może akurat będzie się gdzieś kręcił, to chociaż ujrzę jego majestat.
  • Odpowiedz
  • 0
@wypok312: Już oglądam. Jak masz ochotę, to zobacz ten materiał, wysłaliśmy ze znajomymi te paczkę w związku z urodzinami kolegi, o którym wspominałem gdzieś wyżej. To on mnie w to wciągnął i jest moją skarbnicą wiedzy, chociaż jak widać jest to wiedza mocno wybiórcza. Doskonale znam dzieje rodu Teresy Korol, a o spisywaniu nie wiedziałem.
Matioz - @wypok312: Już oglądam. Jak masz ochotę, to zobacz ten materiał, wysłaliśmy ...
  • Odpowiedz