Wpis z mikrobloga

Covid niestety wstrzymał moje podróże po świecie, pora wiec w koncu zobaczyć wschód Polski. Zajedziemy między innymi do Białegostoku i w związku z tym mam pytanie. Jak wyglada sprawa odwiedzin u Mlecznego Golema i Strusia? Należy im coś zapłacić za zdjęcia? Nie chciałbym być na żadnym lajcie, ale wizyty na Szkolnej ominąć nie mogę xD Ktoś był?
#kononowicz #patostreamy
  • 71
  • Odpowiedz
  • 0
@TommoT1908: Starej szkoleń? XD ja wiem, ze 90% tagu żyje tylko tym, ale mnie to kompeltnie nie interesuje, jak się Wam znudzi, to sobie jakieś hobby znajdziecie
  • Odpowiedz
@NZXD: Ostatnio facet szarpał sie z niedzwiedziem w warszawskim zoo a to nie pierwszy przypadek wiec sa rózni psychole a gości na szkolnej to można w setkach liczyć i to mocno niepokojace #!$%@? spoleczne. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Matioz golem mleczny jest teraz średnio sprawy i jest w szpitalu, musisz poczekać aż wróci do posiadłości drewnianej. Jeśli chcesz też spotkać majora to musisz się wystrzelić w czas kiedy nie będzie na nitrotripie. Ogólnie to nie ma żadnej gwarancji że knurowicz Cię przyjmie, równie dobrze możesz tam pojechać i stać pod bramką bo Cię nie wpuszcza. Moim zdaniem to nie warto marnować czasu i kasy na to żeby przy dużym
  • Odpowiedz