Wpis z mikrobloga

Covid niestety wstrzymał moje podróże po świecie, pora wiec w koncu zobaczyć wschód Polski. Zajedziemy między innymi do Białegostoku i w związku z tym mam pytanie. Jak wyglada sprawa odwiedzin u Mlecznego Golema i Strusia? Należy im coś zapłacić za zdjęcia? Nie chciałbym być na żadnym lajcie, ale wizyty na Szkolnej ominąć nie mogę xD Ktoś był?
#kononowicz #patostreamy
  • 71
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@Matioz: kolejny debil będzie im wlazl w dupe, weź im kup zmywarkę albo odkurzacz, może wpuszcza. Tfu na takich jak ty
  • Odpowiedz
  • 6
@BomBom: Jaki typ xD A jak idziesz do Zoo, to tez wchodzisz za darmo? Uspokój się typie, #!$%@? Cię obchodzi co robię z moimi pieniędzmi.
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom: A co mam robić, siedzieć na chacie? Tylko tam w Polsce nie byłem. Jeszcze raz powtarzam, odwal się od mojego hajsu, mogę nim nawet palic w piecu i nic Cię to nie powinno interesować .
  • Odpowiedz
@Matioz: A czego sie tu spodziewales, szacunku za odwiedzanie z darami pasożytów? Pojedz i wygarnij im prawde jak chcesz byc szanowany a nie wysmiewany jako jedna z tych cip co tam wbijaja z prezentami i przytakuja grzecznie parze niedorozwiniętych megalomanów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Matioz: wątpię że jest go dużo skoro rezygnujesz z wycieczki po świecie na rzecz Białegostoku xd jak już będziesz to zapłać i wyliz im tam dupy, frajerze
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Matioz: jaki sens czy będziesz jechał do Białegostoku czy gdzieś poza granice jak otworzą xd chciałeś przygrac kogoś fajnego a nie wyszło, ale frajerzy od paczek tak mają także standard
  • Odpowiedz
@Matioz: Wizyty, kasa i dary od takich przygłupów jak m.in. Ty, były pierwszą kostką domina i pierwszym z powodów degeneracji i zniszczenia starej Szkolnej. Dlatego tu zawsze każdy frajer spod bramki bedzie opluwany.
  • Odpowiedz
@Matioz: Mi by było szkoda kononowi nawet rękę podać, przecież ten człowiek się w ogóle nie myje, dosłownie sra i leje pod siebie często - jest uosobieniem najgorszych ludzkich cech, lenistwa i podłego charakteru, nikogo nie szanuje, jak Suchodolski zresztą również. Tu nie chodzi nawet o ocenę, a szczerą prawdę. Po prostu nie warto. Ale jak chcesz, droga wolna ( ͡° ͜ʖ ͡°) Będzie kolejne słuchaj
  • Odpowiedz
  • 0
@BomBom: Te cipy spod bramki, to chyba jedyne jakie w życiu widziałeś, co? Mogłeś chociaż raz być użyteczny, teraz możesz już sobie wrócić do swojej marnej egzystencji.

@Rododendronborodo dziękuje jeszcze raz za odpowiedz
  • Odpowiedz
@Matioz: Nie ktoś im daje tylko takie mateuszki jak ty daja, niektórzy nawet walą setki kilometrów zeby wreczyc dary i posluchac dukania wyjetego z dupy, ze major to jest major a krzys z kaczynskim mleczko obalał.
  • Odpowiedz