Wpis z mikrobloga

aborcja w tych czasach i przy obecnej technologii jest całkowicie bezpieczna dla kobiet pod względem zdrowotnym.


@Greensy: Tylko, że dla wielu kobiet to jednak trudne przeżycie psychiczne i wymaga pomocy psychologa więc nie jest to zupełnie obojętne. Dlatego takie podejście jest społecznie szkodliwe.
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Ciekawe ile taka skrobanka kosztuje że bardziej jej się opłaca niż antykoncepcja xD Chyba że sama w domu już opanowała do perfekcji takie operacje xD
  • Odpowiedz
@Noxgate A później kiedy uderzy w ścianę : ,,gdzie są ci wszyscy mężczyźni?"

,,Mężczyźni muszą się bardziej postarać!"

,,Mężczyźni muszą się wziąć w garść i zakładać rodziny!"
  • Odpowiedz
@Quazu: nie wiem jakie jest cennik, ale z 2-3k+ trzeba wydać pewnie
144 sztuki opakowanie Durexow to 150 zł
1 msc tabletek to ok 30 zł, a wiec ok 400 zł/rok
150 zł wizyta u lekarza raz na 3 msc to 600 zł
i masz praktycznie 99,9999999999% na to, że nie znajdziesz w ciąże xd
Kisne zawsze z osób, które chcą aborcje na pstryknięcie palcem
  • Odpowiedz
@kryptomanix:

Ja tam widzę 25 razy nie wzięłam tabletki

Jeśli raz nie weźmiesz tabletki, nic się nie stanie. Nie wiem, czy pamiętasz z lekcji WDŻ, ale w czasie całej 7-dniowej przerwy kobieta nadal jest chroniona przed ciążą.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: spróbuj zrozumieć o co mi chodziło ;) Zreszta czytałem (dość dawno), że pominięcie tabletki zwiększa ryzyko owulacji, czyli zwiększa ryzyko zapłodnienia i ciąży...jeżeli się mylę to sorki

@wojskowy-onanista1: w Warszawie rok temu dziewczyna tyle płaciła. Podobno miała jakaś zniżkę z pracy w MediCiover i cena była niższa, a teraz jak patrzę to 180-200 zł porada ginekologa :)

Jeżeli gdzieś coś pominąłem to proszę, możecie mnie uświadomić :)
  • Odpowiedz
@kryptomanix: Możesz podesłać? Bo te, które ja mam, mówią o pominięciu dwóch lub więcej tabletek, oczywiście mowa tu o niepełnym cyklu 21 tabletek. O sytuacji, w któej kobieta jest w pierwszym tygodniu cyklu. Jeśli jest pełny, przez kolejne siedem dni wymaganej przerwy kobieta jest chroniona. Podsumowując, muszą wystąpić min. 2 pominięcia. Już nie wspominając o różnicy jednoskładnikowe-dwuskładnikowe.
  • Odpowiedz