Wpis z mikrobloga

Z UPC mam od dawna umowę na czas nieokreślony na starych warunkach - prędkość 120mb za 63 zł.
Dla nowych jest 60 zł za 500mb. No to się pytam na infolinii co dla mnie mają, a oni że właśnie wygenerowali dla mnie, dla stałego klienta od około 5 lat, specjalną ofertę - 65 zł za 300 mb i umowa na dwa lata xD.
Jeżeli chcę 500 mb w cenie 60 zł to muszę zrezygnować i jeszcze raz podpisać umowę... XD
#internet #upc
  • 14
@PuDZ: zadzwoń na infolinię i wybierz opcję rezygnacja z usługi i z automatu przełącza cię do działu utrzymania klienta

miałem ostatnio to samo, normalna opcja przedłużenia umowy -> śmieszne warunki

rezygnacja z usługi -> konsultant pyta się wprost co bym chał, żebym został w UPC i od ręki dostaję promocję jak nowi klienci
@InterferonAlfa_STG: januszerstwem są "rzeczywiste stawki" usługi wzięte z sufitu wpisywane w regulaminach i szczegółowych warunkach umowy na internet przez telekomy, na podstawie, których potem wyliczają ci np. "opłatę umowną" za przedwczesne zerwane umowy

według tych cenników łaskawy pan telekom regularnie sprzedaje klientom usługę wartą 400zł miesięcznie za 70zł - czyli, że co jadą non stop na stratach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

inne oferty dla nowych klientów a
że co jadą non stop na stratach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Catmmando: nom. Popatrz ich raporty finansowe.
Licza ze nadejda lepsze czasy, ze swiatlowody sie zwroca. Obecnie jest tak ostra konkurencja ze wszyscy jada w kredo i byle przetrwac z danym udzialem rynku.

No owszem, nikt normalny nie bedzie sie #!$%@? ze zmianami dla 10zl miesiecznie.

Chyba studenciak jakis albo ktos na sredniej pensji czy inny dusigrosz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@LubieSzaszylkiZLublina: @Catmmando: to już nie działa, a przynajmniej nie zawsze. Miałem UPC w każdym mieszkaniu przez lata, ostatnio się zorientowałem dokładnie z tym samym co op. Dzwoniłem, próbowałem, ostatecznie nie zaproponowali mi nic lepszego. Zrezygnowałem z umowy, porozmawiałem z utrzymaniem klienta że nie lubię być ruchany, powiedzieli że im przykro ale nic nie mogą zrobić. Umowa się skończyła i przestałem polecać UPC ¯_(ツ)_/¯ teraz mam internet od innego dostawcy

@
@bambadjan: jesteś pewien? o ja praktycznie dwa miesiące temu tak przedłużyłem usługę najpierw dzwoniłem na normalną infolinię to usłyszałem, że mogę kontynuować tylko na aktualnych warunkach

potem telefon według schematu infolini Menu dla klienta UPC -> Inne Tematy -> Rezygnacja z usług i odebrał dział utrzymania klienta i dostałem od ręki 500Mbps za 60zł i mimo, że umowa kończyła mi się w maju to natychmiast podwyższyli mi prędkość

co do podpisania
@PuDZ: @Catmmando: promocja jak nowi klienci? Są całe fora poświęcone negocjacjom o abonament, gdzie wrzucają ich wewnętrzne regulaminy promocji które nie są dostępne nawet dla nowych. Można wynegocjować na prawdę dobre deale ale z roku na rok jest coraz ciężej. Mi się udało raz dostać HBO w gratisie na cały okres trwania umowy.
Z UPC mam od dawna umowę na czas nieokreślony na starych warunkach - prędkość 120mb za 63 zł.

Dla nowych jest 60 zł za 500mb. No to się pytam na infolinii co dla mnie mają, a oni że właśnie wygenerowali dla mnie, dla stałego klienta od około 5 lat, specjalną ofertę - 65 zł za 300 mb i umowa na dwa lata xD.

Jeżeli chcę 500 mb w cenie 60 zł to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Catmmando: dostałeś bez okresu zobowiązania czy na 2 lata? Mi zależało na tym pierwszym. Może zależy od miasta albo okresu, deklarowałem rezygnację z usług i rozmawiałem z człowiekiem mówiąc wprost że chciałbym ofertę jak dla nowych, potem rozmawiałem jeszcze raz już po złożeniu wypowiedzenia przez stronę. Ostatecznie umowę rozwiązałem bo nie mogli zaproponować nic poza tą samą cena ale na dwa lata
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@PuDZ: to jest głupie ale "yes cannon slow market" #pdk.
Pomyśl co możesz zrobić aby się nie frustrować i skorzystać z lepszej oferty? Otóż rozwiąż umowę i podpisz nową ¯_(ツ)_/¯
Tylko im o tym nie mów, że planujesz od razu wrócić to może ci z utrzymania zaproponują coś nawet lepszego niż dla nowych ( ͡° ͜ʖ ͡°)