Wpis z mikrobloga

  • 15
@Mithrindil nie nyc tylko Manhattan i to też nie do końca.
Poza tym tak możesz nazywać tylko ulice w formie szachownicy które zostało od początku tak zaprojektowane.
Nie jest to możliwe gdy do ulicy #!$%@? w górnym #!$%@? dodano 20 ulic pod kątami od 1do 179 stopni poczym #!$%@? geometrię tych i wszystkich powiązanych ulic w zależności jak dany rolnik wyznaczył sobie co ma zamiar uprawiać a gdzie ma się podbudowac "miastowy".
i siedziba firmy PwC zmieniła adres - na małą uliczkę boczną (Polna), bo nie chcieli mieć siedziby na ul. Lecha Kaczyńskiego. XDDD


@Unik4t: To nie tak było. Adres został zmieniony po tym jak po raz drugi zmieniła się nazwa ulicy, by nie było burdelu w papierach. Wiem o tym z pierwszej ręki. Słyszałem narzekanie, że ledwo co zrobili nowe pieczątki, a nazwa znowu się zmieniła, więc stwierdzili "walić to" i zmienili
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Wiesmin: to najwyraźniej dostałem błędne informacje. Ale dostałem je jak dalej ulica nazywała się Lecha Kaczyńskiego i wydaje mi się że już wtedy PwC był na Polnej xD
nazwy ulic w miastach są dla mieszkańców,

@Please_Remember: To niepotrzebne spłycanie tematu - nazwy symbolizują ludzi lub czyny które należy upamiętnić, po to Niemcy zmieniali ulice na Adopf Hitler Strasse a komuchy na Wandę Wasilewską. Wspomniana Armia Ludowa była formacją kolaboracyjną wobec stalinowskiego ZSRR i nie powinna żadna ulica w Polsce nosić jej imienia.

O jak szanuje

@RenkaRenkeMyje: No faktycznie jest się nad czym spuszczać.