Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@wojtoon:

Coś ci się chyba #!$%@?ło z tym rolnictwem i obracaniem pieniędzmi


Rolnictwem się zajmowali chłopi. Oni byli jedną z najbardziej pogardzanych grup społecznych praktycznie od zawsze. Obracanie pieniędzmi też wiązało się z ostracyzmem od strony społeczeństwa. Przez jakiś czas, tacy ludzie byli nazywani Lombardami lub lichwiarzami. Właściwie to nawet było to uznawane za grzech. Ale to tylko przez jakiś czas.

Rolnik w porównaniu do #!$%@? miał prawa obywatelskie. Zawsze i
@may_made_me: kiedy jak dorośniesz to zrozumiesz, ze w zyciu nie liczą się pieniądze, od jakiegos momentu, jak juz masz np 100 kola na koncie albo i więcej, liczy się tylko satysfakcja, a nie puste liczby, mi satysfakcji i spelnienia nie da obciąganie fajek dziadom, dlatego moze sobie cisnac beeke xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Point6:
To, że rolnicy byli biedni nie znaczy, że byli pogardzani. To tylko brednie powielane przez gówno-filmy pseudo-historyczne.

Nie myl lichwiarza z bankierem. Lichwa była potępiana i kiedyś i dziś. I słusznie.

@Point6:

Ty tak poważnie? Prawa obywatelskie zaczęły być powszechne dopiero XX oraz XXI wieku. Wcześniej rolnicy byli nazywani chłopami, którzy nie mieli wiele więcej praw od niewolników. Nie miałeś tego na historii w szkole? To wiedza elementarna


Nie
@may_made_me: Fajne wygrywanie życia z #!$%@? w buzi i dupie( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Creative3000: czekaj, a gdzie jest komisja która decyduje o punktach i o tym kto wygrywa, a kto przegrywa? Znowu mnie ktoś nie poinformował czy to mówisz po prostu o tym słynnym związku przerywów z wykopu, XXIw odpowiedniku starych bab na ławce oceniających przechodniów? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jezeli chodzi o walenie kobiet za kase to rozumiem


@sandwichzpasztetem220: No super, tylko że to koleżka ze zdjęcia jest walony za pieniądze, a nie wali ( ͡º ͜ʖ͡º)

fajnie jest tak zarabiac


@sandwichzpasztetem220: A powiedz mi, porozmawiałeś z prostytutkami że tak twierdzisz? Ćpanie koksu też wydaje się fajne, imprezowanie non-stop też wydaje się fajne, ciągłe stołowanie się w fast foodach też wydaje się fajne -
Pobierz kompek - > jezeli chodzi o walenie kobiet za kase to rozumiem

@sandwichzpasztetem2...
źródło: comment_1590336998uYHpNqNjgARUTYP5p7MRt9.jpg
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@InspektorDupa:
Wyidealizowanym obrazem normalności nazywasz dawanie dupy za pieniądze czy uczciwą pracę?

Bo na szczęście w historii tacy ludzie jak Einstein nie mówli "po #!$%@? te cyferki jak można dawać dupy i na tym zarabiać".

Bo tym się właśnie różni wartościowy człowiek od idioty, że idiota chce się tylko nażreć i leżeć, a wartościowy człowiek chce się rozwijać.

Przegryw to stan umysłu. Chorego umysłu który uważa, że wszystko mu się należy.
@kompek:

No super, tylko że to koleżka ze zdjęcia jest walony za pieniądze, a nie wali

No super, dlatego napisalem ze walenie kobiet za kase jest dobre bo nie jestem udawaczem beciakiem, bialorycerzykiem, ktory udaje chlopca z dobrym wnetrzem bo wtedy blizej takiemu do poruchania niz byciem sobą.

A powiedz mi, porozmawiałeś z prostytutkami że tak twierdzisz? Ćpanie koksu też wydaje się fajne, imprezowanie non-stop też wydaje się fajne, ciągłe stołowanie