Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@may_made_me: ale po #!$%@? to nagrywać, nie wiem gość robi poradniki czy chce się pochwalić/wyżalić? Nikogo nie interesuje co on robi, no ale atencji za mało więc warto #!$%@?ć do kamery glupoty. Gorzej jak masz dzieciaka i trafi na film takiego idioty i weź tłumacz, że ten oto chłopak daje dupy panom po 50 za kasę.
  • Odpowiedz
@may_made_me: jak lubi to co robi i na tym zarabia to osiągnął sukces. Obrażanie takich ludzi to po prostu wynik zawiści i zazdrości o wysoki standard życia Ja bym nie chciał tak ale nikt mi nie każe
  • Odpowiedz
@frikuu: ktos to obejrzal - wiec kogos zaciekawilo. Ludzie ogladaja na youtubie byle co - a to jak.ktos goli wlosy, a to jak farbuje brode, jak gra w gre czy sklada samolocik z papieru. Wiec wolno i jemu.
Nie ma.obowiazku ogladania.
A za to co dzieciak oglada na.youtube odpowiada jego rodzic.
  • Odpowiedz
@frikuu: nikogo nie interesuje? ma dosyć dużo wyświetleń, nie wspomnę już o zagranicznych jutuberach, którzy mają wielomilionowe wyświetlenia i pozytywny feedback, ludzi generalnie to interesuje
  • Odpowiedz
@may_made_me: @slapdash: @PanBulka: a gość ma chociaż ustawiony content jako tylko dla dorosłych? Sam nie wiem co to za chłop i mało mnie interesuje, dodatkowo mnie to brzydzi i uwłacza inteligencji dorosłego człowieka, żeby to oglądać. Jego dupa i jego kanał, niech robi sobie co chce.
  • Odpowiedz