Wpis z mikrobloga

nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Mystizer: To sobie pracuj na magazynie, ale przy tym nie powielaj bzdur. Ile znasz prostytutek osobiście? Czy przypadkiem w takich sytuacjach, o których słyszałeś, prostytucja jest skutkiem, a nie przyczyną?
  • Odpowiedz
@Mystizer: Tak samo jak ty ochoczo krytykujesz prostytucje. Co do kleboswaifu, to właśnie Ci pisałem o myleniu przyczyny ze skutkiem. Ona zaczęła się prostytuować, aby mieć na narkotyki oraz alkohol. Pamiętam ją, jeszcze przed tym. Gdy jeszcze była nieletnia i robiła wpisy na wykopie. Nie była najlepszym okazem zdrowia psychicznego. Jeśli chodzi o normalność, to każde odchylenie od normy, można nazwać nienormalnym. A to oznacza, że nie można brać tego jako
  • Odpowiedz
@blablabla69: taa bo tyrka na produkcji gówna na 3 zmiany za najniższą przez agencje w ogóle nie siada na psychice


@Impuls94: Obczajcie w ogóle że typ miał dość popularny kanał, nie dość że ładny hajs mógł kosić z samego youtuba to jeszcze mieć jakąś dobrą robotę jako grafik xD Może sie po prostu wypalił z tego co robi a wizja bycia łysym z Brazzers była dla niego dość atrakcyjna.
UczesanyPedryl - > @blablabla69: taa bo tyrka na produkcji gówna na 3 zmiany za najni...
  • Odpowiedz
Co jest złego w prostytucji?

@may_made_me: Głównym i najważniejszym powodem jest roznoszenie przez prostytutki (męskie czy damskie) chorób wszelakich. Do tego dochodzi aspekt moralno- kultorowy.
  • Odpowiedz
@Mystizer: Oczywiście, że możesz krytykować. Sam jestem zwolennikiem wolności słowa, ale to również oznacza, że ja również mam takie prawo. Być może porównania do innej pracy są dla ciebie dziwne oraz niecodzienne, ale jeśli chcesz obalić ich prawdziwość, to musisz powiedzieć coś więcej.

Mówisz, że prostytucja nigdy nie była szanowana. To prawda, ale czy to jest dobry wyznacznik? Wiele zawodów, oraz cech w dawniejszych czasach nie było szanowane. Choćby praca rolnika,
  • Odpowiedz