Wpis z mikrobloga

Skończyłem "The Order 1886" na PS4.

I uczucia mam mieszane. Oceniam przez pryzmat tego że grę kupiłem tak na prawdę za jakieś 30zł.
I patrząc na cenę to gra była na prawdę fajna. Nie zauważyłem aby robiła fikołki jeśli chodzi o logikę i fabułę, gameplay był w miarę wciągający, graficzne na prawdę bardzo dobrze.
Lubię gry "filmowe" i na to się nastawiałem. Wiedziałem że jest trochę sekwencji QTE i ich ilość mnie nie zaskoczyła. Strzelało się całkiem przyjemnie (jak na grę na padzie), liczyłem może trochę na większe zaskoczenie w broniach bo jednak większość z nich była "normalna" z wyjątkiem strzelania ładunkiem czy termitem ale źle nie było - w końcu zbrojmistrzem był Tesla (tfu na Edisona ( ͡° ͜ʖ ͡°) ).
Czytałem że gra jest krótka, howlongtobeat mówiło że trwa około 8 godzin, sam przeszedłem na spokojnie w jakieś12. No i gra była spoko.
Problemem było "jedynie" zakończenie, którego tak na prawdę nie było, bo zakończono wątek poboczny, a główny temat przemilczano. Liczę że pojawi się Order 1887 i zakończy historię, może przy premierze PS5?

Jeśli nie graliście, a macie dostęp do używki to polecam.
Natomiast jakbym kupił ten tytuł za cenę premierową, tj 269zł to bym się chyba rozpędził i uderzył głową w ścianę.

#ps4 #gry #order1886 #theorder1886
SpiderFYM - Skończyłem "The Order 1886" na PS4.

I uczucia mam mieszane. Oceniam pr...

źródło: comment_1590313662zpLJ5CfiThRaLGnQVPWowX.jpg

Pobierz
  • 12
@SpiderFYM: Ja kupiłem na premierę i mi się podobało, przeszedłem na wysokim poziomie trudności w chyba 7-8 godzin. Zakładam że 12 to platyna. Wszystko mi się podobało poza długością gry. Również mam nadzieję na kontynuację (a końcówka gry ją mocno sugerowała) pozbawioną mankamentów jedynki - czyli więcej gameplayu, mniej qte, większe lokacje do bardziej swobodnej eksploracji.
  • 0
@Dawidinho8 nie platynowalem, nie chce mi się szukać znajdziek:D

@Just_Doesnt_Know dokładnie tak, to jest tylko właściwie wątek poboczny, który wyszedł w trakcie końcówki gry

@sm_m 12 bo gralem sobie na spokojnie i patrzyłem na lokacje, czytałem gazety itd, nie znalazłem wszystkich znajdziek
@SpiderFYM: 12 godzin? Coś Ty tam robił tyle czasu, ta gierka jest na jakieś 5-6 godzin. Sama w sobie była spoko, choć walki z bossami w formie QTE to nieporozumienie. No ale gdybym ją w dniu premiery kupił za te 250 zł to by mi chyba dupsko pękło ( ͡° ͜ʖ ͡°)