Wpis z mikrobloga

@maanius666: A czym właściwie chcesz je popierać poza jego życiorysem? Co to za niby pokrętna retoryka? Cały jego życiorys pokazuje, że jest Europejczykiem idącym w stronę Europy. Czego jeszcze chcesz w kontekście mojego komentarza? Zwrotu "(...) jest jednym z kilku polityków, którzy nie chcą pozwolić Polsce wpaść z powrotem w ręce Moskwy i moskiewskiej "kultury"? Jego życiorys jasno pokazuje, że jemu jest po drodze z Paryżem i Zachodem, a nie Moskwą.
@Zielonykubek: Magda Gessler uczyła mnie sztuki kulinarnej w "Kuchennych Rewolucjach" w czwartki, po "Milionerach". Była właścicielką restauracji i niekwestionowanym autorytetem kulinarnym. Kontrowersyjna i bezkompromisowa. Od lat przemierzała cały kraj zmieniając oblicze polskiej gastronomii. Z zabójczą skutecznością wypełnia swoją misję bo wiedziała, że zaufały jej miliony ludzi, a kuchenna rewolucja ogarnęła całą Polskę. Czułem się, jakbym zdawał egzamin u Wojciecha Modesta Amaro, z domu Basiury. A kiedy wróciła dwa tygodnie po rewolucji
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Zepelin9: nie rozumiesz. Super, ze jest wykształcony i zna języki ale to nie wystarczy. Jakie zmiamy wprowadził dla przedsiebiorcow z warszawy? Dla mieszkańców? Konkrety, bo chce go rozliczyc z tego co zrobił a nie z tego jaki ma tytul naukowy czy z tego co obieca
@Zielonykubek: popełniacie te same błędy co w poprzednich wyborach znowu widzę eurforie i zauroczenie a po wyborach będzie płacz. jako prezydent warszawy pokazał się jako godny kontynuator polityki hgw czyli tu wał tam wał na kamienicy także radzę się zastanowić czy chcecie takiego człowieka na prezydenta rp
to jest zwyczajny złodziej a że duda jest fatalnym prezydentem to żadna wymówka żeby go wynosić na piedestał
Nigdy!!!
Spotkanie we Florencji bodaj w 2007 - wychodzi Geremek i opowiada, jaka Polska jest beznadziejna... Siedzimy na sali z kolegami (studia doktoranckie) po prostu zaskoczenie i totalnie rozczarowani. Aż się chciało wstać i powiedzieć, że to nieprawda, że nie jesteśmy antysemitami, nie jesteśmy zasciankowi, jesteśmy pracowici i tolerancyjni!
Po Geremku wstał jakiś Niemiec, nie pamiętam już kto i zaczął mówić, że niedawno był w Polsce i że to chyba tak fatalnie
@maanius666: Ale z czego go chcesz rozliczać? Prezydent Warszawy pełni funkcję wykonawczą Rady m.st. Warszawy, która posiada funkcję ustawodawczą.

Ergo: prezydent nie jest od "wprowadzania zmian dla przedsiębiorców" czy od "wprowadzania zmian dla mieszkańców"*. Zmiany są opracowywane przez Radę Miasta i nie przypominam sobie, aby Trzaskowski jako prezydent czegokolwiek nie zrealizował lub zrealizował to źle. Te sejmiki, bo pewnie nie wiesz, o co chodzi, wiesz, wybory samorządowe, to właśnie tam wybierasz
tu wał tam wał na kamienicy


@marek956: Jako osoba walcząca o odzyskanie majątków zabranych dekretem Bieruta to wiem, że w tej kwestii można, a nawet trzeba winić tu wszystkich - nie tylko Waltz czy teraz Trzaskowskiego, ale wszystkich prezydentów Warszawy łącznie z Kaczyńskim i wszystkich prezydentów Polski (tez łącznie z Kaczyńskim).