Wpis z mikrobloga

@FilipKarol: Gdzie jest tu przechwalanie? Serio pytam, koleś ma wiele sukcesów na swoim koncie i nie może nawet jednej historii z życia opisać bo zaraz Polakowi dupa pęknie co to za przechwalanie ja mam kredyt na 50 lat w mieszkaniu na Ursynowie na ostatnim piętrze. Ten kraj zawsze będzie dla debili skoro rozmawianie po francusku to bycie antypolakiem i przechwalanie się
@wioseneczka: uff. Widzisz można w różny sposób napisać, że odbywało się wykładu po francusku. W jego wypowiedzi jest to ewidentnie podkreślone jakby chciał pokazać: jestem lepszy bo znam francuski. Nie wiem na podstawie czego stwierdzasz, że uważam używanie języka francuskiego za antypolskie? Nie neguje też tego że wiele osiągnął. Stwierdzam tylko, że przechwala się w bardzo dziecinny sposób co mocno kontrastuje z jego wiekiem. I tyle. Skąd wytrzasnąłeś resztę nie mam
@FilipKarol no proszę Cię. Nie będę teraz szukać dla Ciebie przykładów przechwalania się. Możesz obejrzeć jakieś wystąpienie premiera czy prezydenta, jak się przechwalają o tym czego nie zrobili. Tutaj możesz ewentualnie dopatrywać się drugiego dna.
@Silvervend: prezydent i premier też się przechwalają ale co to zmienia w obecnej sytuacji? Po prostu wszyscy trzej się wystawiają na ośmieszenie :) A, że wątek dotyczy akurat Trzaskowskiego to pisałem o Trzaskowskim. Takie zrządzenie losu.
@Zielonykubek: jak wy tam popieracie nauczanie tfu Benjamina L*wartowa, znanego lepiej pod swoim pseudonimem artystycznym jako tfu Bronisław Geremek no to gratulacje wykopki XD
takie mamy elity, tak nas traktują w świecie