Wpis z mikrobloga

#!$%@? nie mogę wytrzymać, boję się że zostanę czarodziejem jak #przemcel. Wegetuję już niemalże 10 lat w domu, nie mam żadnego życia społecznego poza szkołą. Wpadam w paranoje, gdy spogląda na mnie grupa dziewczyn bo nie wiem, czy się ze mnie śmieją, czy jestem obiektem zainteresowania.

Podczas, gdy ja piszę ten wpis to #chad wypuszcza hektolitry nasienia w #plodnajulka. Podczas, gdy ja się zastanawiam dlaczego nadal jestem kissless-virginem co nawet nie trzymał za rękę to #chad wygrzmocił w swoim życiu więcej razy niż moja ilość rozmów z różowymi.

Przegrałem życie jako 17 latek, przez moją wadę wzroku 5.5/5, która powiększa gałki oczne, przez co wyglądam jak podczłowiek. Mam #!$%@? szkielet przez co wyglądam jak chuderlak a nie prawdziwy chłop z mięsa. Tworzą mi się powoli zakola, a boję się jak będę wyglądał w przyszłości.

#blackpill #przegryw #incel ##!$%@? #logikaniebieskichpaskow #tfwnogf
AbZu_Raymond - #!$%@? nie mogę wytrzymać, boję się że zostanę czarodziejem jak #przem...

źródło: comment_1590254897byBD95pAmQpUv92DnHQCZW.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: przekleję bo nie chce mi się pisać: ziom, mam 180cm, 26yo, face 7(8)/10(bo nie chodzę do barbera). Kissless virgin, bo kobiety to strata czasu. W sumie laski same do mnie pisały na pewnym francuskim portalu ale zlewałem je. Kobiety to strata czasu. Swiadomie wbijam czarodzieja za 3 lata, "bo czarodziej daje lepsze skille into programowanie" - Czas to skille. A laski i znajomi go zabierają. Przestań myśleć o kobietach
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: krótka piłka
Jakiś sport, siłownia i coś co cię rozwija
Przestań grać w gierki i znajdź znajomych.
A jeśli chodzi o okulary. Znam twój ból. Sam mam sporą wadę, nawet większą niż ty plus astygmatyzm. Jak latam w okularach to mało która się popatrzy. A jak założę soczewki to co chwilę jakiś kontakt wzrokowy łapie. Nie wiem może to przez to że jestem coś w stylu 7/10 i dobrze
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: tobie jeszcze dobrze włosy na jajach nie zaczęły rosnąc, mówiąc dokładnie to nawet nie jesteś dorosły. #!$%@? powinno być od minimum 18 lvlu, bo potem przychodzą dzieciaki z 14lvl, co im stara jeszcze pomidorówkę pod łeb podsuwa, a największe zmartwienie to co było zadane z pszyry.
  • Odpowiedz
A to 17 lvl nie może mówić o swoim #!$%@? tylko musi czekać, żeby dostał prawo?


@AbZu_Raymond: dopiero zaczynasz życie i śmiało można stwierdzić, ze gowno wiesz i w dupie byleś; ale prezentując negatywna postawę i wieszcząc klęskę już na stracie, to faktycznie lepiej nie robić nic, zamknąć się w domu i poświecic użalaniu nad sobą, bo tak najprosciej
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: stary, poczekaj jeszcze trochę. Ja miałem podobnie jak Ty, a w wieku 19 lat nagle sytuacja się odwróciła i choć przez chwilę byłem wygrywem. I tak #blackpill bo wcale to nie jest takie sztos jakby się wydawało. Poruchać można byle kogo, ale to #!$%@? uczucie jak przerżniesz kogoś kto i tak chciał Cię wykorzystać (tak było u mnie). Przereklamowany shitem są te randki, ale trzeba się o
  • Odpowiedz