Wpis z mikrobloga

@GFG_: Ta izolacyjna żółta? Czym malowales? Kiedyś tez z niej robiłem, ale lipa z tym ze puchła mocno i po bokach do szyby dochodziła :/
  • Odpowiedz
  • 0
@vuxiu Czarna, niskoprężna i dość twarda, ale firmy nie pamiętam bo etykieta była dość nieczytelna, a od początku epidemii nie miałem zamówień na terraria więc nie kupowałem pianki.
  • Odpowiedz
  • 0
@KRISSVector Nie ma szans. Wyżej pisałem, że dzieci w Wietnamie łapią gołymi rękoma jedne z bardziej jadowitych ptaszników i potem je zjadają, ukąszenie jest ogólnie niezbyt przyjemne i można do miesiąca odczuwać skutki, ale nie zabije.
  • Odpowiedz
@GFG_: Zbankrutowałbym z takimi dekoracjami. Na koniec tego roku mam cel dobić do 100 szklanych terra z samicami.
Może do jakiegoś dekoracyjnego terra z drzewołazami bym wziął, ale jeszcze nie teraz. Będę pamiętał ;)
  • Odpowiedz
@GFG_: Spokojnie ;) Ja tylko wyrażam swoje zdanie, bo nie raz i nie dwa zdażyło się, że jakiś pająk gdzieś się znalazł ale nikt nie wiedział, że uciekł, bo właściciel bał się poinformować. Nie porównuj hodowli pająków do sportu lol. Jedno nie ma nic wspólnego z drugim. Może nie zabronić ale regulować. Ktoś kto posiada niebezpiecznego psa musi go zarejestrować i też powinno tak być/jest ? Nie wiem ale nie
  • Odpowiedz
@Matisoj: Mnie ani nie przeszkadzają takie zwierzęta ani nie interesują. Interesuje mnie fakt ich jadowitości i to, że znalazły się tu sztucznie - nie jest to ich środowisko naturalne. W przypadku ucieczki i przypadkowego ukąszenia, nikt by prawie nie wiedział co zrobić, bo i skąd - u nas nie ma jadowitych pająków.
  • Odpowiedz
  • 0
@Purple Nie musi bo wystarczy, że powie, że pies jest mieszańcem. Ile wypadków z udziałem ptaszników się wydarzyło w Europie? Pszczelarstwo również powinno być regulowane? Nie chce mi się szukać statystyk, ale gwarantuję, iż pszczoła zabiła nieskończenie razy więcej osób niż ptasznik. Sam pisałeś w ostatnim swoim wpisie o zakazie zabawy w Sylwestra. Optujesz za zakazem/regulacją zakupu fajerwerków?
W razie ukąszenia ptasznika nie ma reakcji alergicznej i nikt nic z tym
  • Odpowiedz
  • 0
@Purple I na koniec. Jeśli się nie znasz/nie interesuje cię to, to najpierw poczytaj, a potem się wypowiadaj. Zaoszczędzisz czasu sobie i ludziom, którzy wyjaśniają podstawową wiedzę, dostępną w każdym artykule.
  • Odpowiedz