Wpis z mikrobloga

@PotwornyKogut: tylko nie wpisuj tego w google ( ͡° ͜ʖ ͡°) również jeśli używasz jakiejś klawiatury od Google to może już podlapalo temat że wpisałeś k o s i a r k a ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
@piesFM: o, w końcu jakiś ciekawy post, niech jak najwięcej ludzi się o tym dowie.
Przykład z przed miesiaca- rozmawiam z kuzynem o kukurydzy (na pasze dla świń) wieczorem mam na tele reklamę kukurydzy, mimo, że tego nigdy nie szukałem bo nie moja dziedzina xD

Wczoraj głośna rozmowa o rossmanie- dosłownie 20 minut później reklama Rossmana podczas przewijania wykope. Kosmetykami ani tym sklepem również się nie interesuje ani nic nie szukałem
E.....y - @piesFM: o, w końcu jakiś ciekawy post, niech jak najwięcej ludzi się o tym...

źródło: comment_1590238594But4xF3nLTzLsgNZGpa9SW.jpg

Pobierz
@piesFM true story, gdy zaszłam w ciążę i wysłałam kumpeli zdjęcie pozytywnego testu, zaraz na drugi dzień zaczęły mi się wyświetlać reklamy ciuszków dla niemowlaków ( ͡° ʖ̯ ͡°) niby śmieszne, ale jednak nie do końca
@tomektoja1: Polecasz pihole? Na którym rpi stawiales? Tak mnie wkurzaja te reklamy wszędzie że nie da się żyć... W domu kilka osób ma całkiem inna tematykę wyszukiwania a ostatnio i tak widzę reklamy innych mimo że używam np Blokada na andku.
A najgorsze jest kupowanie różowej biżuterii.


@piesFM: ja dawno temu powoli zaczynałem myśleć o oświadczynach i orientowałem się w cenach. Laski nie ma już rok, a ja dalej mam reklamy pierścionków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@regos: blokady używałem, ale adguard bardziej mi przypadł to gustu. Kiedyś była promka na pepperze. Co do pihole, korzystam na rpi 3b+, bo taka miałem pod ręką, ale na rpi zero w też ponoć śmiga. Fajnie łapie reklamy, ale czasami pozostają "ramki" w miejscu reklamy. Kosmetyki nie załatwia, bo działa po DNS. Ogólnie jak często jesteś w domu masz sporo urządzeń to polecam, jeśli siedzisz głównie na andku to chyba blokada/adguard.