Wpis z mikrobloga

@piesFM: Coś w tym kurka jest, kilka tygodni temu gadaliśmy z kolegom w pracy o materacach, bo miał jechać sobie kupić. Po tej rozmowie przez kilka dni wyświetlały mi się materace w reklamach na telefonie.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ktoś mi niedawno opowiadał właśnie, że smartfony przez cały czas mają odpalony mikrofon i pasywnie wyszukują hasła klucze aby podpasowac pod nie reklamy. Próbowałem to sprowokować i kilkukrotnie mówiłem o tym, że szukam/chce kupić słuchawki (zarówno po PL jak i po angielsku), ale nie wpadły mi żadne pasujące reklamy, co oczywiście sprawy nie wyklucza.


@LadniePieknie: i każdy może zrobić to samo, ale ludzid chyba po prostu wolą wierzyć w bujdy (
  • Odpowiedz
@tymeek: Chlopie.
Zadzwonil do kolegi z pracy jakis jego kumpel.Po tej rozmowie powiedzial mi (kolega) ze kumpel buduje zgrzewarke i poszukuje odpowiedniego transformatora.
Jeszcze tego samego dnia pokazaly mi sie reklamy transformatorow do zastosowan profesjonalnych/produkcyjnych.
Nigdy wczesniej tego nie googlowalem.

Znam wielu ludzi ktorzy moga powiedziec podobne historie.To istnieje
  • Odpowiedz
Najgorzej że te dane są prawdopodobnie zbierane półlegalnie, jak na fejsie klikniesz dlaczego to widzę to jedynie info że grupa docelowa 20-50 z Warszawy np
  • Odpowiedz