Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam problem z częściową stulejką i chciałbym ten problem rozwiązać na koszt NFZ. Przed pandemią procedury były takie: miałem iść do lekarza pierwszego kontaktu po skierowanie do urologa, u urologa miałem pokazać penisa i on miał wydać skierowanie na zabieg. Ale przyznam się, że trochę mi było wstyd (bo bliżej mi do 30 niż 20, a tu taki problem). Jak to ugryźć teraz, w czasie pandemii? Wiem, że są jakieś teleporady przez telefon, ale jak się na to zapisać? Jakie są procedury?

#medycyna #stulejka #zdrowie #lekarz #obrzezanie @SkrytyZolw (może koleżanka coś wie?)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5ec7d74749252042ed397f16
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Wesprzyj projekt
  • 12
  • Odpowiedz
@elf_pszeniczny: no to ja bym polecał obrzezanie. Rozważałem ten zabieg w przypadku syna, ale udało się stulejkę opanować, jednak trzeba zaznaczyć że jeśli zaniedba się ćwiczenia, to problem powraca. Obrzezanie rozwiązuje go na stałe.
  • Odpowiedz
OP: @MEKORRO: @elf_pszeniczny: @KernelMan22: @tynonick: Próbowałem rozciągać i owszem, trochę pomogło, ale mam też krótkie wędzidełko. Muszę mieć zabieg - znalazłem urologa prywatnie, ale za sam zabieg zaśpiewał 3,300 + inne koszty i trochę mi szkoda.

@sandwichzpasztetem220: Bo to stulejka częściowa - w zwisie skórka schodzi, więc mogę zadbać o higisbę pod prysznicem. A seksu i tak nie uprawiam, dodaj do tego ten wcześniejwspomniany wstyd.

Ale
  • Odpowiedz
@zaqwasq97: jak miał około roku, stało się jasne że będzie z tym problem, ale monitorowaliśmy sprawę praktycznie od urodzenia. Teraz ma 10 lat i nadal wykonuje codziennie ćwiczenia, choć nie stosujemy już maści. Jest to uciążliwy problem, gdyż może się przytrafić nawet dorosłemu mężczyźnie po dłuższym okresie "nieużywania" sprzętu, który nie miał tego problemu wcześniej. Nie ma się czego wstydzić, nie bójcie się iść do lekarza. W skrajnych przypadkach może dojść
  • Odpowiedz