Wpis z mikrobloga

Cześć wszystkim, wiem, że ten wpis się może spotkać z krytyką, ale mam na to #!$%@?. Sprawa wygląda tak, ja, @dracul, @LewCyzud i @zicogod lecimy w czwórkę do Japonii w ten poniedziałek (w sumie to nie lecimy tylko jedziemy przez Rosje na wyspę a potem promem do Japonii i dalej autostopem do Tokio, mamy już nawet nocleg :p tylko przez pierwsze dwa dni musimy spać po sklepach ale są otwarte 24/7 więc to nie problem i toalety też są więc jak się położymy gdzieś z boku to nie powinno być problemu.) i chciałbym was zapytać szczególnie podrózników o jakieś może porady np. jaką ilość prowiantu zabrać ze sobą i takie tam. Budżet nie jest mały bo oszczędziliśmy (np. spanie w Tokio za darmo, coachsurfing i spanie w sklepach typu 7/11, albo żebranie o jedzenie jeśli np zgłodniejemy ale oczywiście jedziemy tam też spróbować wielu potraw więc nie będziemy tam żyć jak robaki, po prostu oszczędnie) więc możecie dać jakieś triki albo jakieś pomysły ciekawe, czy chocby zaproponować co mamy tam w Tokio zwiedzić (będziemy chyba przez czas nieograniczony ale mamy wracać jakoś po dwóch tygodniach)

Jakby jakiś mirek chciał pocztówkę to za 100 zl od jednej @zicogod zobligował się wysłać ale będzie kupiona w Japonii a wysłana z Polski (zeby oszczedzic na wysylce)

Takze czekam na wasze porady, np. jaki bagaż zabrać ze sobą, ile ubrań, czy da radę tam gdzieś kupić za pół darmo ubrania albo najlepiej dostać za darmo, jak się najtaniej najeśc jeśli nikt nam nic nie da akurat a przy okazji dobre restauracje. Dzieki wasza wykopowa ekipa podroznikow po swiecie.
#gownowpis #coolstory #podroze #podrozujzwykopem #vovo #kiciochpyta
  • 4