Wpis z mikrobloga

#perfumy pytanko
Chce zakupić VERSACE Eros. I tu mi sie zaświeciłą lampka, otóż dlaczego:
- superpharm 173zł za 50ml/220zł za 100ml
-perfumesco 192zl za 100 ml
-SEPHORA (internet) 305zł za 50 zl
- notino 232zl za 100 ml / 170 za 50ml
-douglas 245zl za 50 ml

Generalnie w stacjonarnym sklepie superpharmu znalazlem ten zapach ale chcialem sprawdzic w domu cene i troche sie przestarszylem czy tam nie ma jakis slabyszych odlewów.
Podoba mi sie bardzo ten zapach ale nie wiem gdzie kupić żeby nie przepłacic ale też żeby jakiegoś shitu nie dostać
mirki pomóżta ;c
  • 14
@tenoy: W Sephora i Douglas zawsze będzie drożej, Superpharm na promocjach ma ceny internetowe, podobne do Notino. Na Twoim miejscu dla pewności zamówiłbym przez internet, bo chroni Cię wtedy 14 dni na zwrot, jak będzie np. lipa z parametrami, to możesz odesłać.
@tenoy: Ostatnio kupowałem tester z eglamour za ~145zł za 100ml. Przychodzą z korkami, wszystko elegancko, więc zamawiaj na elnino lub eglamour i nie nabijaj "perfumeriom" sztucznej marży.
@Szymek7257: Na mojej skórze nie jest aż taką bestią jak to wszyscy opowiadają, ale trwałość i projekcja i tak są silne. Dyskretny na pewno nie jest. Batch wskazuje na produkcję 11/2019.
@MrDonDi: A co nie jest teraz pozmieniane? :P
Btw. ja tam fanem wielkich teorii spiskowych nie jestem, trzeba pamiętać, że nawet z tej samej butelki psikany zapach na różnych ludziach może inaczej się zachowywać, a każdy nos też ma swój. Reformulacje - ok, ale nie nakręcałbym się jak niektórzy w internetowej "wojnie o batche".
@Seee Przesadnie się nie nakręcam, ale jak już mam kupić flakon to zawsze celuje w starsze wersje. Z reszta w przypadku erosa za dużo opinii, że został wykastrowany żeby to była tylko teoria.