Wpis z mikrobloga

Muszę wam się do czegoś przyznać.
Zawsze się bawiłem w kupowanie samochodów nie klasy premium, bo po uj. Wszyscy na wykopie na nie plują. I żyłem w tej dezinformacji, jeżdżąc jakimś kiami rio (moje poprzednie auto, rocznik 2016). W końcu się zdecydowałem. BMW seria3 2,5 benzyna, automat. No kurde co mogę rzec? Nie dałem z niego zbyt wiele (w 25 tysiącach się zamknąłem), a różnica z jzady bez porównania.
Nie żałuje, a nawet jestem dumny z 14 letniej klasy premium ()
Polecam to uczucie


#motoryzacja #chwalesie #samochody #bmw
MagicznyKarolek - Muszę wam się do czegoś przyznać.
Zawsze się bawiłem w kupowanie sa...

źródło: comment_1590067745eG1WGFNx7dvhXrP39kdKXz.jpg

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mhm zwykle argumentowanie sobie tego ze po prostu nie stac cie na nowe auto. Gdybys mial kase na nowe/prawie nowe to bys z wywieszonym jezorem lecial do salonu


@nie_programista_20k: p---------e głupot. Ja miałem auto za 140k i więcej nie kupię tak drogiego wozu, bo to bzdura i wyrzucanie pieniędzy w błoto. Teraz jeżdżę pełnoletnią furą i wcale nie czuję się nieszczęśliwy.
  • Odpowiedz
@Gniewek89: ja mam Audi A6 z przebiegiem 404 tysiące kilometrów plus diabli wiedzą ile jeszcze przekręcone. Dbam o nie i nic się nie dzieje. Zepsuł mi się tylko włącznik świateł, a jeżdżę tym autem już długo.


@JudzinStouner: Mialem e39 530d - co prawda wiekowe auto ale osobiscie sciagnalem od pierwszego wlasciciela, z malym nalotem (tak, sa takie auta ale ja sie naszukalem 4 lata) - osprzet,wtryski, skrzynia, - nic sie nie psulo- za to co jakis czas sensor, jakis styk, gdzies prad uciekal itp - bardzo milo to auto wspominam ale jezdze bardzo duzo i nie moge miec auta ktoremu nie moge w pelni ufac. Znajomi z nowszymi niemieckimi (uzywanymi) premium maja prawdziwe problemy. Kumpel w a6 3.0d q wladowal juz z 25 tys zl przez 3 lata.
Auto premium to duze wydatki jesli chce sie je w najlepszym mozliwym stanie utrzymac i robi sie duze naloty.

Wyjatkiem jest chyba stary lexus ls400 kumpla (1989 rok!) , 4 biegowa archaiczna skrzynia biegow, jak kupowal to smialismy sie ze wyglada jak chinska podrobka mercedesa w140 - efekt taki ze kolega ma juz go 8 lat i robil "tylko hydraulike" (9-10 tys zl) - mysle ze spoko jak na 200tys zrobione i calosciowe (pewnie krecone) 560tys zl - co ciekawe
  • Odpowiedz
@Gniewek89: Ja się nie przejmuję, bo stać mnie na utrzymanie auta i dbanie o nie, więc nie liczę wydatków i ich proporcji do ceny auta. Trzeba wymienić amortyzatory? Proszę bardzo. Zacisk wymaga zestawu naprawczego? Wymieńmy dwa, żeby za parę miesięcy nie jechać do mechanika z drugim. Rysy i odpryski od kamieni? Malujemy maskę i zderzak. Lampa zmatowiona, wymieniam obie na nowe.

Postępuję tak zarówno ze starymi autami, jak i z
  • Odpowiedz
@JudzinStouner: Masz duzo racji - moi znajomi czasami mnie zagadaduja "szukam auta do 5 tys zl" - ok, czyli na auto masz przeznaczone 10?
- wiadomo jak to sie konczy :D
Na bmw padl wyrok po wzieciu kredytu mieszkaniowego, wole polowe krocej splacac. O stanie moze powiedziec to ze sprzedala sie 2.5 raza drozej niz owczesne ceny swiezo sprowadzonych nie zgruzowanych egzemplarzy po 3 dniach, wsrod znajomych.

Ogolnie polecam kazdemu,
  • Odpowiedz