Wpis z mikrobloga

Muszę wam się do czegoś przyznać.
Zawsze się bawiłem w kupowanie samochodów nie klasy premium, bo po uj. Wszyscy na wykopie na nie plują. I żyłem w tej dezinformacji, jeżdżąc jakimś kiami rio (moje poprzednie auto, rocznik 2016). W końcu się zdecydowałem. BMW seria3 2,5 benzyna, automat. No kurde co mogę rzec? Nie dałem z niego zbyt wiele (w 25 tysiącach się zamknąłem), a różnica z jzady bez porównania.
Nie żałuje, a nawet jestem dumny z 14 letniej klasy premium ()
Polecam to uczucie


#motoryzacja #chwalesie #samochody #bmw
Pobierz MagicznyKarolek - Muszę wam się do czegoś przyznać.
Zawsze się bawiłem w kupowanie sa...
źródło: comment_1590067745eG1WGFNx7dvhXrP39kdKXz.jpg
  • 73
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MagicznyKarolek: Masz tam chociaż klimatyzacje, ele. lusterka/szyby czy korbotronik?

@Megawonsz_dziewienc: #!$%@? xD to ja w 20 letniej A3 mam klimatronik, wszystkie szyby elektryczne łącznie z lusterkami, podgrzewane fotele, lusterko fotochromatyczne. To nowe auta wlasnie nie mają żadnego wyposażenia, albo za chore dopłaty...

Nie zmienia to faktu że ja się z tych marek premium wyleczyłem i kolejnym samochodem będzie właśnie Kia Rio albo Cee'd/Skoda Fabia
@MagicznyKarolek Nie słuchaj ludzi co pisza ze seria 3 to nie premium xd BMW bylo jest i bedzie klasa premium, bawarka ma w sobie cos czego nie ma zadna inna marka. Wsiadasz i albo wiesz ze to jest to albo nie, kochasz lub nienawidzisz xd Pokaz zdjecie z zewnątrz :)

btw w 2010 auta juz zaczely tracic dusze i chyba sie nie skusze na zadne nowe/prawie nowe


@dopebonner: Ah ci samochodziarze, to ma cię dowieźć wygodnie z miejsca A do B i nie sprawiać problemów a nie mieć "dusze" ( ͡° ͜ʖ ͡°) Poza tym co ci tą dusze usunęło? Ekrany dotykowe? Nie robi tak głośno brum brum?
@dopebonner: Mhm zwykle argumentowanie sobie tego ze po prostu nie stac cie na nowe auto. Gdybys mial kase na nowe/prawie nowe to bys z wywieszonym jezorem lecial do salonu

To tak jak ja chwalilem moja motorynke ze ma dusze kiedy moi znajomi ujezdzali skutery yamaha