Wpis z mikrobloga

Może wyjaśnię po co TVP jest ten dokument "Nic się nie stało". Myślę, że odwrócenie uwagi od "Zabawy w chowanego" to tylko mała część planu.

Już pomijam bezpodstawne oskarżenia do części celebrytów, w tym m.in. Wojewódzkiego ( btw. mam nadzieję, że w sądzie wygra dużą kasę od tej szczujni), chodzi o przyszłe zaangażowanie się znanych osób w kampanie kandydatów opozycyjnych. Teraz elektorat pisowski, który jak wiadomo nie jest bystry, dostanie przekaz, że celebryci to pedofile i kropka. KAŻDY, a tym bardziej ten popierający opozycję.

Już teraz mogę w ciemno założyć, że w każdym artykule, gdzie jakiś aktor, muzyk itp. poprze Trzaskowskiego czy innego kandydata opozycyjnego, pojawią się komentarze, że pedofil popiera Trzaskowskiego, a idąc skrótowym myśleniem takich osób, to wniosek jeden - popierany też jest pewnie pedofilem. Róbcie screeny.

#tvpis #bekazpisu #tylkoniemownikomu #pedofilia #nicsieniestalo #neuropa
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Grandek oba filmy jako dokumenty słabo.bardziej taki reportaż przedstawiający kilku bohaterów i ich spojrzenie. Duży minus że w obu przypadkach w zależności od obozu pójdą uogolnienia i przez lata się ich nie przeskoczy
  • Odpowiedz
Teraz elektorat pisowski, który jak wiadomo nie jest bystry, dostanie przekaz, że celebryci to pedofile i kropka. KAŻDY, a tym bardziej ten popierający opozycję.


@Grandek: Coś w stylu "księża to pedofile i kropka, KAŻDY"? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Rzeczywiście, działa taki mechanizm.
  • Odpowiedz
@Grandek: Ja bym chciał tylko przypomnieć i zwrócić uwagę na polityków, głównie pisu, którzy to zabawiali się z nieletnimi dziećmi w pewnych klubach na Podkarpaciu a skrzętnie zamiatają sprawę pod dywan (samobójstwo kosteckiego, samobójstwo Żarskiej) - #!$%@? chciałbym aby wszyscy, politycy, księża, celebryci pedofile odpowiedzieli za te przestępstwa jednak w tym kraju do tego nigdy nie dojdzie. Są równi i równiejsi i to wiadomo nie od dzisiaj
  • Odpowiedz
Teraz elektorat pisowski, który jak wiadomo nie jest bystry, dostanie przekaz, że celebryci to pedofile i kropka. KAŻDY, a tym bardziej ten popierający opozycję.


@Grandek: Potwierdzam z pierwszej ręki
  • Odpowiedz
Już teraz mogę w ciemno założyć, że w każdym artykule, gdzie jakiś aktor, muzyk itp. poprze Trzaskowskiego czy innego kandydata opozycyjnego, pojawią się komentarze, że pedofil popiera Trzaskowskiego


@Grandek: nienie, nic tak oczywistego, tak to będą najwyżej internauci, zwłaszcza wykopowa klika #60groszyzawpis pisać. W propisich mediach będzie tylko znaczące: "zamieszany w do dziś niewyjaśnioną aferę pedofilską".
Oni naprawdę pełnymi garściami czerpią z najlepszych wzorów minionej epoki, wtedy
  • Odpowiedz