Wpis z mikrobloga

@saakaszi: złapaliście bajta lewaki

to kolejna akcja proliferów a nie dewastacja, a to jest krew i wnętrzności abortowanych płodów

można się rozejść
  • Odpowiedz
@saakaszi Cytujac antichoicow - trzeba ponosic konsekwencje wlasnych dzialan Robiac takie transparenty trzeba sie liczyc z tym, ze ktos moze tego nie tolerowac
Dlaczego wmawiaja osobom w ciazy takie rzeczy, ale jak juz sami poniosa konsekwencje swoich dzialan to nagle kwik ze tak nie wolno XDDDDDDDDDD Mmm podwojne standardy No i duze propsy dla osob/osoby ktora to zrobila, z manipulacja trzeba walczyc
  • Odpowiedz
Widzę, że tu większość komentujących z komuszym móżdżkiem, którzy za nic mają własność prywatną. Mentalność murzynów z głębokiej Afryki, którzy mają w dupie prawo, a "sprawiedliwość" wymierzają sami. Podnosicie codziennie (słusznie), że PIS ma w dupie prawo i je omija, a sami to pochwalacie, kiedy do gry wkraczają wasze interesy/ideologie.

@Krabowski:

bardzo dobrze. [...] Mnie to nie rusza ale sobie nie życzę aby moje dziecko musiało to oglądać idąc do
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bellie: nie wiem czemu tam nikt tego nie ogarnął do tej pory. Mogliby zrobić dużo bardziej pozytywną kampanię. Może jakaś infolinię dla kobiet w 'trudnej ciąży'. Jakaś pomoc psychologiczna coś w tym stylu.
  • Odpowiedz